Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Týnuš Třešničková poprvé ukázala, kde ji zasáhl oheň na těle. Její přítel řekl, co bude dál

Zdroj: archiv
+ Dalších 39 fotografií
galerie
Týnuš Třešničková (23) momentálně prožívá to lepší období z času, který strávila v nemocnici v tureckém Istanbulu. Je už pár týdnů v Česku a těší se přítomnosti svých nejbližších. Zároveň stále řeší následky, které jí způsobil výbuch při ohnivé show v istanbulské restauraci před 9 měsíci.

Mladá youtuberka našla v posledních dnech odvahu a ukázala svým fanouškům popáleniny na ruce, tváři a teď poprvé na svém těle. Ze snímku je patrné, že musela hodně trpět. Naštěstí se o ni tým lékařů v istanbulské nemocnici perfektně postaral. I přesto se rány stále hojí a Týnuš pořád nemá vyhráno.

„Čeká ji několik plastických zákroků. Lehká cesta to není, ale věříme oba, že vše bude dobré,“ řekl eXtra.cz partner youtuberky Viktor Hajíček s tím, že s návratem do Česka proběhnou u Týnuš ještě další operace, kterými se budou minimalizovat následky na poškozené kůži.

Týnuš je rozhodně statečná žena a svým příběhem inspiruje mnoho lidí, kteří zažili podobné neštěstí. Týnuš byla konkrétně popálena na konci září 2018 během kuchařské show se zapáleným alkoholem v istanbulské restauraci Nusret Etiler Steakhouse. Zranění utrpěla zejména v obličeji, na krku a v oblasti hrudníku.

Při incidentu byl popálen také její přítel Viktor Hajíček. Ten měl popálených „jen“ 15 % těla, ona třicet. Po krátké hospitalizaci se na rozdíl od Týnuš vrátil do běžného života. Ona zůstala tři čtvrtě roku v instanbulské nemocnici. Léčba popálenin je vždy náročná, protože se jedná o často otevřené rány. Týnuš však byla trpělivá a zhruba po půl roce začala zveřejňovat snímky hojících se částí těla. Nejprve statečně ukázala své zjizvené ruce, později přestala skrývat obličej. Držíme palce, aby všechny její nadcházející plastické zákroky dobře dopadly.

Související články

Další články