Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Ivana Gottová Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Týnuš Třešničková po 2 měsících otevřeně o rozchodu: Vysvětlila, proč šli od sebe

Zdroj: Instagram
+ Dalších 13 fotografií
důvod rozchodu
Týnuš Třešničková (24) se zhruba před dvěma měsíci rozešla se svým přítelem Viktorem Hajíčkem. Mladičká youtuberka kolem rozchodu se svojí láskou dlouhou dobu mlčela a nechtěla se k tématu vůbec vyjadřovat. Nyní dala fanouškům na svých sociálních sítích prostor na dotazy a samozřejmě, že přišla otázka na důvod rozchodu. Týnuš se nakonec rozhodla, že na dotaz odpoví.

Je to necelé dva měsíce od chvíle, kdy se veřejnost a fanoušci dozvěděli o rozchodu mladičké youtuberky Týnuš Třešničkové a podnikatele Viktora Hajíčka. Ani jeden z nich se zpočátku nechtěl k rozchodu nijak vyjadřovat.

Hajíček se nakonec rozhodl, že eXtra.cz prozradí alespoň něco málo. „Ne, my už spolu nechodíme asi dva měsíce,“ prozradil podnikatel. „Vyprchalo to… odloučení a jsme kamarádi, tím to hasne,“ odpověděl Hajíček na otázku, co stálo za příčinou jejich rozchodu.

Potvrdil ale, že se s Týnuš nadále setkávají. „Ona pro mě pracuje, takže se s ní stejně vídám,“ řekl podnikatel. Youtuberka se ale k rozchodu až do této doby nevyjadřovala. Na sociálních sítích dala ale prostor fanouškům, aby se jí ptali na různé dotazy.

Samozřejmě, že se objevila otázka na důvod rozchodu. „Asi nemá smyslu tuto otázku obcházet donekonečna. Už před pár měsíci jsme si řekli, že po tom všem, co se stalo, nám nejvíce vyhovuje udržovat pouze kamarádský vztah. Pořád jsme v kontaktu a řešíme právnické věci ohledně nehody. Jsem ráda, že spolu vycházíme jako dva dospělí lidé,“ odpověděla Týnuš na otázku.

Mohlo by vás zajímat

Další články