Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Týnuš Třešničková opět zažila ohnivé peklo: V její blízkosti propukl obří požár

+ Dalších 51 fotografií
popálená týnuš
Týnuš Třešničková (23) se stále léčí z popálenin v turecké nemocnici. Nyní ale zažila pořádný šok. V blízkosti youtuberky totiž vypukl požár, který Týnuš pořádně vyděsil. O co přesně šlo?

„Slyším ránu, tak se jdu podívat, co to bylo a vedle nemocnice začalo hořet nějaké parkoviště. Už to hodinu hasí. Takže Turecko je velice bezpečná země,“ postěžovala si Týnuš Třešničková na Instagramu.

Popálená Týnuš po dlouhých šesti měsících ukázala na sociálních sítích svoje ruce, na kterých je vidět, že se rány z popálení těžce hojí. Svůj obličej však ukázat nechce a není se čemu divit. Pokud je Týnin obličej popálen podobně jako její ruce, nebude to nic hezkého.

Všichni fanoušci se shodují na tom, že je Týnuš statečná a vede si po psychické stránce velmi dobře. Nicméně další požár v jejím okolí Týnuš na dobré náladě rozhodně nepřidá. Z jejích slov je znát, že se v Turecku necítí bezpečně, nejraději by odjela domů, ale zdravotní stav jí to nedovoluje. Tak snad se pohledné youtuberce přestane smůla lepit na paty.

Mohlo by vás zajímat

Další články