Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2019 Extra Host (pořad) demonstrace proti Babišovi Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Týnuš Třešničková odkryla smutnou pravdu: Její ruce hyzdí puchýře a boláky

+ Dalších 23 fotografií
popálená týnuš
Týnuš Třešničková (23) se za své popáleniny, ke kterým přišla loni v září nestydí. Nejenom, že nemá problém otevřeně mluvit o tom, co se jí stalo, tak se nebojí ukázat popáleniny zblízka. Na sociální síti zveřejnila snímek rukou, na kterých jsou patrné jizvy a boláky.

Týnuš Třešničková patří mezi nejkrásnější české youtuberky. Ani jizvy z popálenin jí neubraly na kráse. Mladičká Týnuš byla zvykla mluvit o módě a líčidlech. Nedávno ale udělala výjimku a po loňském incidentu na dovolené, který zcela změnil její život, promluvila do detailu o tom, jak se to vlastně stalo.

Youtuberka téměř rok skrývala svoji popálenou tvář, ale nyní nemá nejmenší problém ukázat svoji tvář a ruce, které byly nejvíce zasažené. V posledním videu dokonce zkritizovala české zdravotnictví.

„Čekám v čekárně další z mnoha klinik a musím se vyjádřit. V Česku jsme na tom fakt bídně. Nejde asi ani tak o lékaře samotné, kteří jsou určitě moc šikovní, ale ten náš systém a kliniky jsou na tom fakt špatně. Nejhorší je, že člověk ani nemá na výběr, a i kdyby si připlatil za nějakou soukromou kliniku, nic takového u nás prostě není,“ napsala tehdy Týnuš.

„Nemluvím teď o soukromých klinikách, kde se dělají estetické zákroky, to tu samozřejmě funguje.“ dodala. Nyní si vyfotila ruce zblízka a fanouškům se tak naskytl obrázek zblízka na zranění, která v Turecku utrpěla. Dlaně má Týnuš plné boláků a puchýřků, i přesto následkům popálení hrdě čelí.

Mohlo by vás zajímat

Další články