Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Týnuš Třešničková navzdory jizvám od ohně hrdě ukazuje tvář: Postavu má ovšem super

Týnuš Třešničková navzdory jizvám od ohně hrdě ukazuje tvář: Postavu má ovšem super
Zdroj: Týnuš Třešničková archiv
+ Dalších 10 fotografií
popáleniny
Influencerka a jedna z nejsledovanějších youtuberek v Česku Týnuš Třešničková (24) se po nehodě v restauraci, ve které jí plameny sežehly část těla, zotavuje velmi rychle. Zpočátku Týnuš jizvy na veřejnosti skrývala a příliš se neodhalovala. Během rekonvalescence si ale prošla několika fázemi, až se naučila mít své jizvy ráda. Část léta se rozhodla strávit na dovolené v Řecku, kde u bazénu předvedla perfektní postavu.

Sympatická youtuberka a influencerka Týnuš Třešničková bohužel na vlastní kůži pocítila, jaké to je, když se člověku obrátí život během pár sekund naruby. Při nešťastném incidentu v jedné z istanbulských restaurací byla Týnuš vážně popálena.

Týnuš byla přítomná ohnivé show, která se ovšem nezdařila. S rozsáhlými popáleninami byla převezena na jednu z tamějších nejlepších klinik, kdd se léčila dlouhé měsíce. Po fyzické stránce je mladá Týnuš sice v pořádku, ale šrámy na duši si s sebou nesla dlouho.

Ještě před pár měsíci se youtuberka prakticky vůbec neukazovala na veřejnosti a když už, tak se snažila jizvy po ohni co nejvíce maskovat. V té době nepřicházelo vůbec v úvahu, aby se Týnuš v létě hodila do plavek.

"Ani jsem nevěřila, že si na sebe vezmu letos dvoudílné plavky, ale here I am. Učím se po krůčkách milovat své jizvy víc a víc. A přestože tohle není konečný stav, nechci čekat," napsala Týnuš k jedné ze svých prvních fotek v plavkách.

Jizvy se naučila milovat

Na Týnuš se její změna a přístup k následkům plamenů velmi promítla. Najednou působí vyrovnaněji a hlavně šťastněji. Navzdory koronavirové krizi se Týnuš rozhodla část léta strávit na dovolené v Řecku, odkud se fanouškům pochlubila s fotkou v plavkách u bazénu.

O takovém snímku ještě před půl rokem nemohla být vůbec řeč. Kromě super figury ale Týnuš sdílela i snímek tváře pěkně zblízka. Lidé tak mohli vidět, co plameny způsobily na její tváři. "Jsi statečná a jsem na tebe moc hrdá," píše Týnuš jedna z fanynek.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy