Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Týnuš Třešničková na dovolené v Řecku: Ukázala jizvy i úchvatnou postavu

Zdroj: IG: @tresnickova / koláž eXtra
+ Dalších 7 fotografií
odpočinek
Youtuberka a influencerka Týnuš Třešničková se vrátila z dovolené v Řecku a bylo vidět, že si ji náramně užívala. Procházky po ulicích, dokonalý výhled a promenáda v plavkách - přesně tak vypadal poslední týden její Instagram. Nebála se ukázat jizvy ani úchvatnou postavu. Teď už je zpátky doma.

Týnuš Třešničková vyrazila ke konci srpna na dovolenou do Řecka, přesněji na Santorini, a v několika příspěvcích se zmínila o tom, že jí toto místo "ukradlo srdce". Nezapomněla se také pochlubit tím, kde všude byla a jak krásné místo pro relax si vybrala! Zároveň přidala i několik fotek, které ukazují její dokonalou postavu. Týnuš strávila dovolenou v plné parádě a je vidět, že si opravdu odpočinula a celá září.

"Moje asi nejoblíbenější místo na Santorini - vesnička Megalochori. Úžasná atmosféra, minimum turistů a plno uliček mezi roztomilými domečky s modrými dveřmi," vychvalovala Třešničková ostrůvek do nebes.

Zjizvené ruce a tvář

Na dovolené v Turecku před dvěma lety utrpěla Týnuš Třešničková velmi ošklivou nehodu v restauraci. Od té doby má popálenou tvář a ruce. Jizvy už však neskrývá. Na dovolené si vyfotila tvář i ruce, a na jizvy je velmi dobře vidět. Týnuš dnes vypadá spokojeně a s jizvami se nejspíš už sžila tak, že je bere jako úplně běžnou věc. A vypadá stále skvěle.

Související články

Další články