Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Týnuš Třešničková má obrovský problém, který je jednoduše nevyřešitelný! Co ji dostalo do nesnází?

Týnuška má velký problém.
+ Dalších 22 fotografií
Youtuberka Týnuš Třešničková je chodící moudrost a momentálně řeší doslova zásadní problém, skoro až životně důležitý! Co tuhle brunetku tolik zaměstnalo, že se o to musela podělit se svými sledujícími?

Youtuberka Týnuš Třešničková je na sociálních sítích známá hlavně svým intelektem a svými hláškami. Někdy se posmívá holkám, které až moc ukazují své poprsí, i když ona sama ráda pózuje v podprsence či plavkách, a to hlavně od doby, co si nechala zvětšit prsa.

Jindy ji zaráží jiné „podivné“ věci, které jsou u ostatních běžnými součástmi života. Týnuška má opět velký problém, a to, že si jednoduše neumí namalovat stíny. Tvrdí, že je to ve skutečnosti opravdu boj a už si neví rady.

I když to napsala k fotce, kde je skoro dokonale nalíčená, dělá za sebe naprostý antitalent. Je to opět jen tríček, jak si zvednout ego tím, že jí fanoušci napíšou, jak moc je dokonalá? Nebo tahle youtuberka už opravdu neví, co jsou to skutečné problémy obyčejných lidí a tíží ji takové nesmysly?

Mohlo by vás zajímat

Další články