Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Týnuš Třešničková má nového ctitele: Já jen nosím kytky, tvrdí podnikatel s pugétem

Týnuš Třešničková má nového ctitele: Já jen nosím kytky, tvrdí podnikatel s pugétem
Zdroj: Týnuš Třešničková archiv
+ Dalších 12 fotografií
nový vztah?
Oblíbená youtuberka a influencerka Týnuš Třešničková (24) má podle všeho nového ctitele. Není se čemu divit, protože Týnuš je nádherná žena, která jako každá jiná touží po lásce. Za sebou má nevydařený vztah a náročnou životní etapu, ze které vzešla silnější a odhodlanější. Tajemný podnikatel Martin, který nedávno Týnuš doručil pugét růži, se však nechal slyšet, že růže pouze předal. Jak to tedy je?

Sympatická Týnuš Třešničková má podle všeho nového ctitele. Nedávno se na sociálních sítích pochlubila nádherným pugétem růží, ke kterému přidala tři srdíčka, ale zdržela se slovního komentáře.

Mladá youtuberka si své soukromí bedlivě střeží, ale kytice barevných růží prozradila jejího ctitele Martina, který se s nimi pochlubil na instastories.

Redakce eXtra.cz oslovila Týnuš Třešničkovou s tím, zda se jedná o nového přítele a čerstvý vztah. "Na takové pitomosti nebudu reagovat," řekla do telefonu rozhořčená Týnuš a zavěsila.

K celé situaci se vyjádřil i záhadný podnikatel Martin, který byl trochu sdílnější. "Odvést květinu jako posel se snad smí, ne?" řekl eXtra.cz. Otázkou zůstává, zda si pohledný podnikatel skutečně jen zahrál na poslíčka nebo se mezi Týnuš a Martinem schyluje k něčemu velmi pěknému, ale vše je ještě v začátcích, a tak svůj vztah ještě nechtějí dávat prozatím na obdiv.

Máte nějaké informace o fešném Martinovi? Pište na redakce@extra.cz

Začalo to nemravným dopisováním, skončilo stalkingem. Známého dýdžeje pronásleduje posedlá fanynka. Vyhrožuje i jeho partnerce

Související články

Další články

Nejnovější kauzy