Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Týnuš Třešničková bojuje s krutou ranou osudu: Ukázala se nahoře bez

Týnuš Třešničková bojuje s krutou ranou osudu: Ukázala se nahoře bez
Zdroj: archiv Týnuš Třešničkové
+ Dalších 6 fotografií
nahota
Česká youtuberka a influencerka Týnuš Třešničková (25) si v minulosti prošla peklem. Z dovolené v Turecku si odnesla značné a rozsáhlé popáleniny těla. Po nešťastném incidentu však našla vnitřní sílu. I přes všechnu bolest, nejen fyzickou, ale i psychickou, se snaží bojovat a užívat si života. Dokonce se už nestydí ani za svoje jizvy a dává své krásné tělo světu na odiv.

Krásná Týnuš má kuráže na rozdávání. Dlouhou dobu po opuštění istanbulské kliniky a navrácení se zpět do Česka své jizvy po popáleninách skrývala šátky nebo roláky. Čas ale ukázal svou moc a půvabné brunetce se postupně začala léčit i pošramocená du­še.

Dnes se za své jizvy nestydí, ukazuje je v plném rozsahu a rozhodla se svůj život žít opět tak, jak nejlépe umí a uzná za vhodné, bez omezení. V insta storie zveřejnila odvážnou fotku, na které je nahoře bez. Musíme uznat, že to krásce ohromně sluší.

Statečná youtuberka nyní tráví volné dny ve Vídni, odkud zásobuje své fanoušky krásnými snímky. Odpověď od fanoušků na sebe nenechala dlouho čekat. "Jsi opravdu moc hezká, Týny. Máš opravdu krásné šortky i zadeček," napsal jeden z jejích followerů. "Opět jsi neskutečně krásná, Týny," vzkazují další.

Související články

Další články