Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2019 Extra Host (pořad) demonstrace proti Babišovi Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Týnuš Třešničková (23) návrat domů nechystá: Popálená youtuberka se pochlubila tureckými doklady

+ Dalších 55 fotografií
občanka
Tři čtvrtě roku leží na nemocničním lůžku v tureckém Istanbulu, kde se jí snaží zachránit tvář a další popálené části těla. Týnuš Třešničková (23) si moc přála být už na Vánoce doma. To jí lékaři zakázali, do Česka se nestihla vrátit ani na Velikonoce a zdá se, že její pobyt v Turecku se ještě protáhne. Youtuberka se totiž na Instagramu pochlubila tureckou občankou.

Mladičká Týnuš Třešničková, která při tragické nehodě s ohněm v istanbulské restauraci utrpěla ošklivé popáleniny, se zřejmě do Česka jen tak nevrátí. Svědčí o tom snímek tureckých dokladů, který zveřejnila na svém Instagramu. Její léčba se tak pravděpodobně ještě protáhne.

Týnuš, která byla známá svým dokonalým líčením a perfektní manikúrou, se pochlubila snímkem turecké občanky, na kterém svými neupravenými nehty ukázala, že momentálně jí je nejpřednější zdraví. Léčba závažných popálenin s největší pravděpodobností ještě nějakou tu dobu potrvá. „Tak už je ze mě oficiálně turecká rezidentka,“ připsala k fotce svého nového dokladu.

Tímto snímkem youtuberka vyděsila fanoušky, kteří se začali obávat toho, že se už do Česka nevrátí. „Nebojte, vrátím se. Jen mi vypršelo klasické vízum, které je na 3 měsíce, tak jsme museli zažádat o povolení prodloužení pobytu tady. Dnes mi donesli tuhle tureckou občanku, tak jsem se musela smát,“ připsala Třešničková k snímku zprávy, kde se jí vystrašený fanoušek ptal, jestli se vrátí.

Zdá se, že přání jejího přítele Viktora Hájíčka, který nedávno tvrdil, že se Týnuš do Česka s největší pravděpodobností během několika týdnů vrátí, se nemusí jen tak splnit. Na snímcích, které sama youtuberka zveřejňuje, je ale vidět, že její léčba postupuje dobře. Tak snad se jí sen o návratu za rodinou, přáteli a milovaným přítelem brzy splní a tureckou občanku nebude dlouho potřebovat.

Mohlo by vás zajímat

Další články