Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Týnuš prozradila, jak přišla při nehodě o vlasy: Spálený chuchvalec musel pryč!

Zdroj: Instagram
+ Dalších 43 fotografií
nové vlasy
Youtuberka Týnuš Třešničková (23) se svěřila, že jí požár v turecké restauraci nezasáhl jen kůži na několika částech těla, ale také vlasy, na které byla vždy pyšná. Týnuš se musela prý rozloučit se spáleným chuchvalcem vlasů, který jí kadeřník nekompromisně odstřihnul...

Týnuš se pomalu ale jistě vrací zpátky do normálního života. Své fanoušky opět zásobuje fotkami, tak jak byli zvyklí před nehodou, která se stala loni v září v turecké restauraci. Z Týnuš se pomalu stává opět sexy dívka a módní ikona.

Dokonce si nechala prodloužit i vlasy, na kterých si blogerka dávala vždy záležet. "Vlasy - koruna krásy... A opravdu to platí. Zdravé a upravené vlasy prostě udělají královnu každou z nás! Já jsem vždy měla své vlasy zdravé a milovala jsem je," svěřila se na svém Instagramu Týnuš a zároveň přiznala, že o část vlasů při nehodě přišla.

"Bohužel po nehodě jsem o nějaké množství vlásků přišla a spálený chuchvalec mi kadeřník odstříhnul jedním šmikancem. Takže jsem měla každý pramínek jinak dlouhý.... A proto než mi vlásky dorostou, rozhodla jsem se pro prodlužko," napsala Týnuš k fotografii, na které má nově udělanou kštici.

Pro srovnání ukázala i fotku svých vlasů před prodloužením. V takovém případě prodloužení vlasů opravdu smysl má a my Týnuš tleskáme, dokonalé vlasy udělaly jistě těžce zkoušené youtuberce obrovskou radost.

Související články

Další články