Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Týnuš o popáleninách: Na Instagramu se zdá, že jsem se opařila čajem, ve skutečnosti jsem na tom hůř

Zdroj: Archiv Týnuš Třešničkové
+ Další 4 fotografie
Smutné
Influencerka a youtuberka Týnuš Třešničková se o svých šrámech na těle i duši často dělí se svými sledujícími na sociálních sítích. V nedávném příspěvku se svěřila s tím, že se v poslední době potýká se špatnou náladou, a také přiznala, že její popáleniny jsou ve skutečnosti daleko horší, než na internetu prezentuje...

Týnuš už dávno odhodila veškeré zábrany a o svých popáleninách, které jí způsobily plameny v istanbulské restauraci, mluví naprosto otevřeně. A nejen to, už nějaký ten pátek se je ve světě Instagramu ani nesnaží zakrývat.

Realita je o dost horší

Teď ale youtuberka přiznala, že ani odhalený krk a ruce na fotografiích se zdaleka nepodobají realitě. Ta je prý ještě horší. "Byla jsem u svého lékaře a ten mi řekl, že na internetu moje popáleniny vypadají, jako když jsem se opařila čajem, realita je o dost horší," šokovala Týnuš své fanoušky.

Brunetka, která si svým přístupem k následkům popálení získala ještě více přízně fanoušků, si také postěžovala, že jednání s právníky, kteří zastupují restauraci, ve které k osudové nehodě došlo, ji začíná vyčerpávat. "Moji právníci se stále nedohodli s tureckými právníky a už z toho začínám být otrávená," posteskla si oblíbená influencerka, která se stala vzorem pro tisíce dívek a žen se stejným problémem.

Týnuš se se svým osudem pere statečně. Pravidelně dochází na laserová ošetření, která by ji měla jizev zbavit. Nad vodou ji také drží rodina a fanoušci, kteří jí vyjadřují podporu každý den.

Související články

Další články