Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Týna ze Slunečné slaví: V televizi se objevila před 9 lety. Komu je Eva nejvíce vděčná?

Týna ze Slunečné slaví: V televizi se objevila před 9 lety. Komu je Eva nejvíce vděčná?
Zdroj: Instagram/archiv: Eva Burešová
+ Dalších 11 fotografií
Úspěch
Ještě před 9 lety byla nevýrazné šedé káčátko, které na sebe moc neupozorňovalo. Postupem času ji začali mít diváci rádi, a tak se stala jednou z nejoblíbenějších českých hereček. Eva Burešová (26) má na svém kontě 18 hlavních divadelních rolí, 3 seriálové a dvě filmové.

V pondělí to bylo přesně 9 let, co se Eva Burešová zúčastnila castingu show Česko Slovensko má talent. Do poroty tehdy zasedl Jaro Slávik (46), zpěvačka Lucie Bílá (54) a Jan Kraus (66). Tento den se stal pro herečku zlomovým pro její kariéru. A vyplatilo se! Do podvědomí diváků se ale dostala až v roce 2012 v seriálu Gympl s (r)učením omezeným, kde ztvárnila roli Renaty Koberové.

Hvězda internetu

Tato nadaná herečka a skvělá zpěvačka je mimo jiné i hvězdou sociálních sítích. Je řeč o Instagramu, kde má neuvěřitelných 282 tisíc fanoušků, a aplikaci Tik Tok, kterou začala nedávno používat. Tam ale sklízí také velké úspěchy. Její profil, kam přidává vtipná videa i z prostředí seriálu Slunečná, sleduje bezmála 100 tisíc uživatelů této populární aplikace.

Eva Burešová se na Instagramu pochlubila, že dnes je její den D. Je to krásných 9 let od účasti v Talentu a je vděčná, že mohla být součástí. Od fanoušků samozřejmě sklízela pod fotografií velké pochvaly. "Krásná a talentovaná, a aby to nebylo málo, tak s darem od boha. Evičko, máte svaté právo být na sebe pyšná," zní jeden z pozitivních komentářů.

Je vděčná známému herci a zpěvákovi

"Ten největší dík bude vždy patřit Ondřeji G. Brzobohatému (37), protože on si mě všiml a díky němu jsem pak mohla zkusit konkurz na seriál Gympl s (r)učením omezeným a pak se to jen rozjíždělo," napsala pod fotografii vděčná Eva. Burešová vystupovala ještě před účastí v Talentu. V té době měla za sebou jednu operní a tři muzikálové role.

A jak na soutěž a její úplně první televizní zkušenost vzpomíná sama Eva? "Musím jen poděkovat těm lidem, kteří mě díky tomuto vystoupení posunuli dál. Byla to skvělá zkušenost," rozplývá se hlavní představitelka seriálu Slunečná.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy