Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Týna ze Slunečné promluvila o svém ideálním muži: Nesmí být sukničkář jako Janek, říká Eva Burešová

Týna ze Slunečné promluvila o svém ideálním muži: Nesmí být sukničkář jako Janek, říká Eva Burešová
Zdroj: Prima / Slunečná
+ Dalších 15 fotografií
vztahy
Eva Burešová (27) alias Týna ze Slunečné má jasno, jak by měl vypadat její budoucí partner. Pro redakci eXtra.cz objasnila, jaké rysy jsou pro ni důležité a které by naopak podle ní muž mít rozhodně neměl. Talentovaná herečka ke srovnání využila seriálového charakteru Janka Linharta.

Hvězda seriálu Slunečná Eva Burešová je od rozchodu s tanečníkem Matyášem Adamcem stále single. Nenašla ještě toho pravého, ale bezpečně ví, jak by měl její budoucí muž vypadat. Svého ideálního chlapa porovnala s postavou Janka Linharta, kterého ztvárňuje její kolega Marek Lambora (25).

"Mně se na Jankovi líbí, že se nevzdává. On o tu Týnu prostě bojuje. Ona toho má moc k řešení a je taková až moc racionální, tak Jankovi utíká. Ale on to nevzdává a je vytrvalý, to se mi na něm líbí," objasnila Burešová pro eXtra.cz, která ve Slunečné hraje právě Týnu.

Na svého budoucího muže má ale také určité nároky. Ty by však neměly být nesplnitelné. "Nesmí být sukničkář. Janek se teď snaží, ale přiznejme, že na začátku seriálu to sukničkář byl," uvedla sympatická herečka.

Pohledná brunetka zatím štěstí v lásce moc nemá. V minulosti chodila s Michaelem Krásným, se kterým má roztomilého syna Nathaniela. Půl roku po narození chlapečka však přišel rozchod. Ani vztah s Matyášem Adamcem jí nevyšel podle jejích představ. Nedávno svým fanouškům oznámila jejich odloučení.

Nyní má před sebou nabitý program a na randění jí nejspíš moc času nezbývá. Během léta měla herečka několik představení Zimní pohádky, povinnosti ale nekončí. Eva totiž usedne mezi porotu v letošní řadě Tvoje tvář má známý hlas.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy