Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020 koronavirus

Nejnovější kauzy

Tým Kirschner jde v The Voice na popravu! Diváci přestali soudit Janu, celá soutěž je podle nich fraška!

Zdroj: repro TV Nova
+ Dalších 35 fotografií
neoblíbenost
Není téměř pochyb, že pořad The Voice Česko Slovensko 2019 by diváci sledovali raději, kdyby měli pocit, že jde skutečně o soutěž. Zatímco během vysílání minulých dílů se největší kritiky dočkávala Jana Kirschner (40), nyní už má klid. Vlna kritiky se totiž přenesla rovnou na celý pořad, který je podle diváků jen domluvená fraška.

Zatímco na castingová kola soutěže The Voice Česko Slovensko se diváci koukali s chutí a nadšením, během vyřazování už to taková paráda není. První vlna nenávisti se snesla na Janu Kirschner, kterou diváci nemohou vystát za její úšklebky a hrabání se ve vlasech. Druhá se snesla na Pepu Vojtka za to, že vyřadil divácky oblíbenou a favorizovanou Natálii Rotterovou. Poslední a zřejmě nejzásadnější se nyní snesla na celý pořad, o kterém si diváci myslí, že je jen předem domluvenou fraškou.

Podle diváků má soutěž jasný scénář a porotci jdou vyšlapanou cestou, ze které nesmí sejít. „Já si myslím, že všichni z těch porotců se drží nějakého scénáře. Stačí kouknout do ucha,“ píše divačka, která naráží na sluchátka v jejich uších.

Další diváci přichází s konkrétními teoriemi, jak soutěž podle nich skutečně probíhá. „Holt je to licenční pořad, tak majitel licence určuje, kdo postoupí a koho kdy vyhodí. A hned při castingu už je jasné, kdo zvítězí,“ píše Jiří, který nevěří tomu, že soutěž není podvod.

Co si myslíte vy? Jde skutečně o férovou soutěž, kde má možnost vyhrát každý, nebo mají komentující pravdu?

Související články

Další články