Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Tým Brzobohatý aneb další slavní v sukních: Podporu Ondřejovi vyjádřil Matěj Ruppert i Aleš Háma

Matěj Ruppert a Aleš Háma: V šatech podpořili Ondřeje Brzobohatého
Zdroj: Renata Bušková eXtra.cz/Profimedia/koláž eXtra.cz
+ Dalších 7 fotografií
šaty

Někdejší Miss World Taťána Kuchařová zřejmě čekala, že když se veřejnost dozví pravdu o tom, že se její exmanžel Ondřej Brzobohatý rád převléká za ženu, odsoudí ho. Za známého hudebního skladatele se ale na sociálních sítích postavila celá řada českých hvězd a ani ve světě nejsou muži v dámských šatech žádnou výjimkou. 

Podpora Ondřejovi

Před pár dny spatřila světlo světa žaloba modelky Taťány Kuchařové k anulaci církevního sňatku s jejím exmanželem Ondřejem Brzobohatým. Že se pod přezdívkou Tiffany RichBitch převléká za ženu, mělo zřejmě muzikanta očernit, opak byl ale pravdou a za "tým Brzoš" kope v českém showbyznysu více lidí, než blondýna zřejmě předpokládala.

Když ženy nosí kalhoty, proč by muži nemohli nosit šaty? S tím se na Ondřejovu stranu postavila řada jeho kolegů, kteří si sami občas užijí pohodlí vzdušných kousků dámského šatníku. K nim například patří zpěvák kapely Monkey Business Matěj Ruppert. Ten si totiž v šatech rád zatančí na svých koncertech.

Na Instagramu Brzobohatému věnoval jednu ze svých "ženských" fotografií. "Mě to občas taky baví a i sem tam spodnička vyjukne! Zdraví tě Jarmilka," napsal ke snímku muzikant. Podporu Ondřejovi vyjádřil i herec Aleš Háma. "Je to pro mne velké zklamání, co jsem se dnes dozvěděl o Ondřeji Brzobohatém, ale zpracovávám to... no... co už... Omlouvám se, ale našel jsem jen fotku Gábiny, když jsem byl Táňa, tak se nesmělo fotit...," vystřelil si z Kuchařové na Instagramu.

Zahraniční průkopníci

Převléknout se za ženu a nalíčit se ve stylu Drag Queen není v zahraničí nic, co by někoho šokovalo. Průkopníky této libůstky jsou mezi muži například zpěváci Iggy Pop nebo David Bowie.

Na titulní stránce časopisu Candy se objevil v ženském "těle" i herec James Franco či zpěvák Harry Styles. Americký herec Billy Porter nejednou zazářil na červeném koberci v nákladných luxusních róbách, ve kterých se prostě cítí příjemně a atraktivně.

Související články

Další články