Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Tyhle zvrhlé učitelky svedly svého žáka a měly s ním trojku!

Tyhle zvrhlé učitelky svedly svého žáka a měly s ním trojku!
Zdroj: oficiální zdroj
Učily ho na střední škole a měly být pro něj autoritou. On byl ještě dítě a ony dospělé. Měly mít víc rozumu. Dvě učitelky ze střední školy svedly svého šestnáctiletého žáka. A obě dvě s ním měly sex. Co jim za to teď hrozí?

Dvě učitelky z americké Louisiany skončily před soudem Údajně totiž měly sex s nezletilým žákem, kterého učily ve škole. Měly ho svést a mít s ním trojku. Vše mělo zůstat tajemstvím a to, že si to všichni dohromady rozdávali, se neměl nikdo dozvědět. Chlapec ale tajemství neudržel, musel se pochlubit kamarádovi. A problém byl na světě.

Kamarád si to také nenechal pro sebe, nepřišlo mu to totiž správné. Učitelky jsou totiž výrazně starší než jejich žák, a tak by se neměl žádný bližší styk tolerovat. Pro chlípné učitelky si přišli policisté až domů.

Shelley Dufresne (33) a Rachel Respess (25) teď budou mít hodně co vysvětlovat Shelley je vdaná a má tři děti. Ta se k činu přiznala. Poměr měla prý s mladým žákem delší dobu. Přišla o licenci a hrozí jí až 20 let vězení.

CHCETE SE STÁT PARTNEREM PORNOHVĚZDY? VÍCE ZDE

Mladší učitelka byla prý opilá, a tak se studentem neměla sex dobrovolně. Té hrozí poměrně malý trest. Rok vězení a desetitisícová pokuta. Obě tedy budou mít dost času o svém chlípném činu přemýšlet.

Související články

Další články