Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Tyhle zrůdy mučily dívku (22): Žila v KLECI a musela jíst POPEL MRTVÉ MATKY

Zdroj: Policie
Brutální týrání
Na téměř 30 let si pravděpodobně půjdou sednout zvrhlí manželé z amerického New Orelans. Terry Knope (46) a Raylaine Knope (43) dlouhé měsíce trýznili svou nemocnou příbuznou. Dvaadvacetiletá dívka trpí autismem a po smrti maminky připadla do péče šílené dvojici. Ta pro ni připravila pekelné zážitky.

Až sousedé učinili přítrž pekelnému týrání, kterého se dopouštěli Terry Knope a Raylaine Knope. Zvrhlá dvojice měsíce trýznila svou příbuznou, která trpí autismem.

O případu informoval britský dailymail.co.uk. Když dvaadvacetileté dívce zemřela maminka, připadla do péče Terryho, s nímž je příbuzná. Vzápětí začala noční můra, z níž se zřejmě do konce života nevzpamatuje. Manželé ji zavírali do špinavé venkovní klece, ale to nejhorší mělo teprve přijít.

Týraná dívka musela sníst popel své mrtvé maminky, dvojice na ni mazala výkaly a střílela na ni vzduchovkou. To vše prý proto, aby zmírnili její autismus. Na denním pořádku bylo i pálení cigaretou, což ale ve světle předchozích zrůdností zní skoro jako odměna.

Po roce však spadla klec a manželé jsou už pod zámkem. Tento týden začal soud, jenž by měl pro oba skončit tvrdým trestem. Hrozí jim až 30 let za mřížemi.

Související články

Další články