Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Bohuš Matuš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Tyhle záběry byly příliš hříšné i na Hříšný tanec! VIDEO vystřižené scény

+ Další 2 fotografie
Ve své době byl Hříšný tanec opravdu odvážným snímkem, ale i přesto si tvůrci tuhle scénu nedovolili pustit na filmová plátna. Proč? O tom se můžete přesvědčit sami.

Jennifer Grey (58) v ní tančí Patricku Swayzemu na klíně jako zkušená striptérka a ten odpovídá pohyby, které ho rovněž určitě nenaučili v církevní škole. Celé dvě minuty, které podkresluje tehdejší hit She's Like the Wind, tak ve výsledku působí spíše jako záběry z pornofilmu.

I když se může zdát, že vzájemná přitažlivost Baby a Johnyho ze scény doslova prýští, tak věřte, že ve skutečnosti se Patrick s Jennifer nesnášeli.

Mladá herečka byla pro slavnějšího Swayzeho nulou, která nestačí jeho tempu. V tanci byl lepší než ona a štvalo ho, že konkurz nevyhrála nějaká lepší tanečnice. Jennifer tak celé natáčení protrpěla a nechtěla hereckého kolegu ani líbat na rty.

Podrobnější informace o tom, jak Baby neseděla v koutě, ale brečela tam, naleznete v našem seriálu o slavných milostných scénách ZDE.

Související články

Další články