Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Tyhle výstavní MELOUNKY si hýčká NEJHORŠÍ moderátor Česka! Poznáte jejich majitelku?

+ Dalších 111 fotografií
Moderátor Ondřej Novotný, který nesklidil moc kladných ohlasů za své moderování, má doma naprostý skvost. Jeho manželkou je totiž krásná Renata Langmannová, která v roce 2006 získala korunku krásy.

Moderátor reality show Robinsonův ostrov Ondřej Novotný nás nepřesvědčil o kvalitě svých dovedností, které by měl mít alespoň průměrný moderátor. Zato v soukromí nejspíše oplývá dovednostmi naprosto dokonalými.

Jinak bychom si nemohli vysvětlit, jak je možné, že má za manželku krásnou Miss 2006 Renatu Langmannovou. Když získala Renata korunku krásy, byla to hezká holka, ale nic víc. V současné době vypadá líp než kdy předtím.

Tahle křehká blondýnka vyrostla do krásy a určitě se na jejím půvabném vzhledu podepsalo šťastné manželství s Ondřejem. S ním žije modelka a misska už sedm let. Zasnoubili se na Štědrý den v roce 2013.

A svatba se konala v červenci 2015 na moravské vinici. Pozváni byli rodina a nejbližší přátelé a svatba se nesla ve větším stylu. Tehdy byl Novotný ještě vcelku no name chlapík. Od začátku drsné reality show se začal dostávat do podvědomí veřejnosti, i když ne příliš v dobrém slova smyslu.

Tak třeba to zvládne ještě dopilovat, než celá soutěž skončí.

Související články

Další články