Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Tyhle vnady laskal Vojta Kotek nebo Kryštof Hádek: Sexy Tereza Voříšková se ukázala BEZ PODPRSENKY!

Uf, to je vážně dost žhavý pohled.
Zdroj: Facebook.com
+ Další 3 fotografie
Je mladá, krásná, talentovaná... a má dokonalé poprsí. Co víc by si ještě žena mohla přát. Herečka Tereza Voříšková (27) je doslova snem tisíce mužů a není se čemu divit. Tahle provokatérka ráda chodí bez podprsenky, což z ní dělá sexbombu, i když nemá obří silikony.

Vypadá jako nevinné děvčátko, které chodí cudně oblékané a na nějaké vyzývavé modely by ani v tom nejčernějším snu nepomyslela. Jenže nenechte se mást vzhledem. Tereza dokáže být pořádná samice, která ráda rafinovaně dává své dokonalé vnady na odiv.

Až je s podivem, že ještě donedávna měla velkou smůlu v lásce, přitom chlapi se předhánějí v tom, jak by tuhle krásku ulovili a udělali šťastnou. Jen při pomyšlení, že mají takovou kost v posteli, tak by za to vraždili.

Když se podíváte na její odvážné fotky, kde chybí přítomnost podprsenky, tak pochopíte, proč tomu tak je. Nemusíte mít silikony číslo pět a odbarvené peroxidové vlasy, abyste působila hodně vyzývavě, ale na druhou stranu ne vulgárně. To se přesně sexy herečce daří na jedničku.

Související články

Další články