Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Tyhle snímky dělí 33 let: Vendula Pizingerová lidem ukázala neskutečnou podobu syna a otce

Tyhle snímky dělí 33 let: Vendula Pizingerová lidem ukázala neskutečnou podobu syna a otce
Zdroj: Vendula Pizingerová archiv
+ Dalších 12 fotografií
podoba
Vendula Pizingerová (48) se svým partnerem Josefem a synem Jakubem prožívají jedno z nejkrásnějších období v životě. Je to sotva pár dní od chvíle, kdy Vendula porodila malého chlapečka, kterému se rozhodli dát jméno Josef po tatínkovi. Spokojená maminka se na sociálních sítích pochlubila lidem se snímky, které od sebe dělí 33 let a je na nich malý Josef a velký táta Josef.

Vendula Pizingerová (48) 13. října porodila chlapečka Josefa. Na sociálních sítích se pochlubila již řadou rozkošných snímků a je vidět, že celá rodina září štěstím.

"Josef Pizinger mladší. 13.10.2020, tak tě tady vítáme synu i s tvým tatínkem, který je přesně na den o 33 let starší… Josefe, už jsem nevěděla, co ti mám dát k narozeninám… Věřím, že je to ten nejkrásnější dárek," radovala se Pizingerová na Instagramu, kam přidala fotku syna.

Na Vendulu a její rodinu se okamžitě sesypaly tisíce gratulací od lidí, kteří byli z fotek malého Pepy dojatí. Vendula následně sdílela dva snímky svého partnera a nejmladšího syna, které od sebe dělilo 33 let. Přesto to vypadalo, jako by si z oka vypadli.

"Tyhle snímky dělí od sebe 33 let," napsala Vendula k snímkům. Vendula celé těhotenství dokumentovala na sociálních sítích a občas se musela potýkat s tím, že některým lidem přišlo nezodpovědné ve 48 letech znova otěhotnět.

Vendula ale vypadá perfektně a i před blížící se padesátkou mateřství zvládá levou zadní.

Související články

Další články