Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Tyhle rajdy to už nevydržely a šly do plavek: Jsou lepší přírodní ouška, nebo silikonové melouny?

Které to nejvíce sekne?
+ Dalších 66 fotografií
Venku se konečně pořádně oteplilo a vypadá to, že léto už je za rohem. I přesto, že je konec dubna, tak některé krásky neváhaly a šly do plavek. Oblečení odhodila Agáta Prachařová (33), Nikol Trojanová (27) nebo Silvia Kucherenko (35). Která z holek ale ukázala nejrozkošnější prsa? Jsou lepší přírodní ouška, nebo silikonové melouny?

Konečně jsme se zbavili dlouhé a nekončící zimy. Už třetí víkend po sobě je doslova letní počasí. Ještě nezačal ani květen a některé české a slovenské celebrity se rozhodly, že otevřou plavkovou sezonu.

Do plavek šla máma dvou dětí a bývalá modelka Agáta Prachařová, která před pár týdny sice sklidila kritiku za svoji módní přehlídku v plavkách, ale prsa po dvou dětech má perfektní. Jsou to sice taková plná ouška, ale zato přírodní.

Odvážnými letními fotkami také nešetří na svém instagramovém profilu Nikol Trojanová. Ta společně s kamarádkou odjela sice na slunečnou dovolenou, ale fotky v plavkách jsou na jejím denním pořádku.

Nikol začala před nějakou dobou cvičit s profesionálním trenérem a je to poznat. Postavičku má jako lusk. Zdá se, že i u našich sousedů Slováků je pořádně teplo. Slovenská sexbomba Silvia Kucherenko také na nic nečekala a vystavila v plavkách své silikonové poklady, které jsou nepřehlédnutelné.

Mohlo by vás zajímat

Další články