Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Tyhle problémy Amíků na naši hlavu: Newyorčané zuří, protože jejich nový starosta jedl v restauraci pizzu příborem. Co je to za divný skandál?

Bill de Blasio
Zdroj: koláž archiv

Strašlivý zločin se nedávno v New Yorku odehrál, za tohle bude muset být starosta Bill de Blasio nejspíš upálen! A příští hlava města bude ve své kampani nucena prokazovat, jakým způsobem stoluje. Běda, jak nechytí kuře nebo pizzu do rukou, a pokud si sushi rolku nabodne na vidličku, ihned bude jeho kampaň zrušena.

Bill de Blasio totiž přišel na návštěvu restaurace a objednal si pizzu, kterou si dovolil, ta hrůza!, sníst příborem. New York je zděšen. Píší o tom tamní noviny, lidé to komentují na sociálních sítích jako skandál a ptají se, proč jejich pizzu nejí rukama tak jako oni? Vždycky přece tvrdil, že je mužem z lidu!

Tak předně, asi proto, že to není žádná jejich pizza, ale typické italské jídlo, ve Spojených státech nic není JEJICH. Všechno je tam ODNĚKUD. Ale to je malichernost, starosta prostě nechtěl mít ruce jako čuně, tak snědl pizzu příborem, bůhví, jestli tam za ním neměl ještě někdo přijít a podávat někomu pomoučenou ruku, kterou dokonale neotře ani látkový ubrousek, je prostě nevhodné.

Starosta má navíc italskou matku a omlouvá se tím, že tam se prostě pizza jí, jak chcete, neexistuje žádné pravidlo na jedení pizzy. Že si lidé v New Yorku koupí na ulici trojúhelník pizzy a sní ho za pochodu, tím neurčují žádné pravidlo. My náhodou známe jednu celoitalskou rodinu žijící v Praze, tak jsme jí investigativně zavolali. Naše kamarádka se jmenuje Irene a její manžel Alessandro a když se oba dosytosti nad tímto problémem nasmáli, řekli nám toto: „V životě jsem neslyšel, že by se pizza musela jíst jenom rukama, brácha ve svý tratorii běžně vidí lidi, co jí pizzu příborem, spíš je to evropský, to bych chápal, ale aby toto někoho uráželo? Tak to vůbec. Navíc zrovna Američani mají s tím stolováním co říkat, běžně tu vidím prasárny, že se mi otáčí žaludek. Nedávno tu byl mladej Američan, kterej si objednal pečenou pražmu na mořské soli a bylinkách a když ji dostal, vylil na ni kečup a tatarku. Takže ať si starosta jí pizzu, jak je mu libo, spíš mi přijde, že tam z toho dělají schválně skandál, protože si myslí, že pizza je jejich národní jídlo. Hahaha.“

Lépe bychom to neuzavřeli.

Související články

Další články