Finalistka České Miss 2009 se jeden čas prezentovala jako modelka, i když zlé jazyky tvrdí, že hlavní profesi měla mít úplně jinou. My však nebudeme ani naznačovat, abychom se nedostali do maléru. A stejně tomu vůbec nevěříme, pro nás je to ctnostná holka!

Už dva roky o Julii Zugarové ale vůbec není slyšet a nikde už jí pro někoho bohužel nepřetékají výstřihy ani neukazuje obnažené bradavky.

Co se s ní proboha stalo? Přestala se věnovat svému dosud zaběhnutému byznysu? Ani její kdysi skoro kamarádky nic netuší.

„Usadila se, stáhla se do ústraní. Má teď chlapce, takže asi našla někoho, kdo se o ni stará,“ řekl eXtra.cz jeden z jejích někdejších blízkých. Samotnou Julii jsme také kontaktovali, ale nereagovala.

Jestli se onen dotyčný rekrutuje z kruhů kolem golfových hřišť, kde se jeden čas měla Zugarová mezi movitými pány pohybovat, zůstává otázkou.

Každopádně pro ty, jimž se při pohledu na obří implantáty sníží IQ o 120 bodů, je její konec v branži evidentně škoda, což si ostatně můžete sami ověřit v naší fotogalerii!