Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tomáš Řepka Jasmina Alagič Počasí Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Tyhle křivky jsou pro kuličku Jasminu dávno minulostí: Dara Rolins v odvážném oblečku přitvrzuje

+ Dalších 89 fotografií
sexy dara
Zatímco Jasmina Alagič (29) jistě nakupuje výbavičku pro svého ještě nenarozeného chlapečka, tak Dara Rolins (46) na sobě neskutečně maká a vypadá snad nejlépe za celou svoji kariéru. Slovenská zpěvačka naprosto boří mýty o věku a dokazuje, že i před padesátkou může ženská vypadat skvěle.

Dara Rolins (46) patří mezi ty ženy, kterým rozchod prospěl. V současné době je zpěvačka snad ve své životní formě a nikdy nevypadala lépe. Ještě nedávno fanoušci blonďaté zpěvačky netrpělivě čekali na to, až Dara zveřejní po delší době nějakou tu odvážnější fotku a nyní se s nimi doslova roztrhl pytel.

Nejdříve se Dara pochlubila se svojí vypracovanou postavou v bílých plavkách, které si nemůže dovolit hned tak někdo. A na Velikonoce přidala hned další fotku, která je mnohem odvážnější. Dara se oblékla do černého zaječího body a opět zabodovala.

Takže zatímco Dara srší kolem sebe sex-appealem, tak Jasmina Alagič má úplně jiné starosti. Pomalu, ale jistě se připravuje na příchod svého prvního potomka, kterého čeká s Rytmusem (42). Chlapeček by se měl narodit co nevidět a oba dva se na něj moc těší.

Jasmina bude muset po porodu ale hodně zamakat, aby dostala zpět postavičku, kterou se chlubila před těhotenstvím. Lidé ale věří, že přebytečná kila shodí raz dva, protože kolem malého prcka se pořádně nalítá.

Mohlo by vás zajímat

Další články