Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Tyhle krásky zabojují o milionovou výhru v show Survivor: Žhavá karatistka i ostřílená vítězka Farmy

Nejkrásnější účastnice reality show Survivor Česko a Slovensko.
Zdroj: Se souhlasem TV Nova / koláž eXtra.cz
Předchozí Další
+ Dalších 6 fotografií
galerie

Na obrazovky TV Nova přichází nejdrsnější reality show Survivor, soutěžit budou nejen známé osobnosti, ale také "běžní" lidé, již zaujali na castingu. Pořadatelé se postarali o to, aby na obrazovkách nechyběly ani účastnice, ze kterých nejen pánové nezůstanou v klidu. Je mezi nimi karatistka i vítězka slovenské reality show Farma. Tohle jsou ony.

Televize Nova přináší do Česka nejdrsnější reality show ve své historii – Survivor. Z obrovského množství přihlášených bylo vybráno 8 Čechů a 4 Slováci, které čeká boj o přežití v exotické Dominikánské republice. Dalších 12 soutěžících je pro zpestření show již známých.

Pojďte si s redakcí eXtra.cz představit ty nejpůvabnější soutěžící Survivoru, které budou na ostrově bojovat v různých hrách o přežití v soutěži a celkové vítězství. Jako taktiku mohou tyhle krásky použít i svůj zjevný půvab, který může nejednomu soutěžícímu zamotat hlavu.

Sexy karatistka i vítězka slovenské reality show

Soutěžící by rozhodně neměli podceňovat úspěšnou sportovkyni a 14násobnou šampionku v karate Veroniku Havlik, která může na první pohled zmást svou křehkostí. Své sociální sítě zásobuje snímky svého těla, zejména pak zadečku, který je zřejmě její předností. Není divu, že ji sleduje přes sto třicet tisíc příznivců.

Svým půvabem, ale také charakterem již několikrát dokázala zaujmout Slovenka Xénia Gregušová, která vyhrála reality show Farma, ale také se umístila v soutěži Miss Slovensko 2018. I ona patří stejně jako Veronika Havlik mezi osazenstvo známých osobností.

Další krásky, které se v Survivoru utkají, jsou česká modelka Aylin Saranová, provokativní Slovenka Dominika Šimová a dvaadvacetiletá Veronika Přikrylová.

V galerii se podívejte na nejkrásnější účastnice reality show Survivor Česko a Slovensko.


Utajený spor Slávka Boury s Železným. Rande pro LGBT natočil navzdory zákazu ředitele Novy, ten se pak chlubil cizím peřím

Související články

Další články

Nejnovější kauzy