Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Tyhle krásky ukázaly žhavá tělíčka! Která z nich se stane vítězkou Miss Fitness?

Finalistky Miss Fitness 2022
Zdroj: se souhlasem fitnessexpo
Předchozí Další
+ Dalších 8 fotografií
fitnessky

Když se řekne fitnessačka, všem se vybaví Hanka Kynychová nebo Olga Šípková. Avšak těm se rodí velké konkurentky. Již za několik dní se totiž bude vyhlašovat Miss Fitness České republiky 2022 a nutné je uvést, že dívky nejsou jenom vypracované, ale také krásné. Která z nich se stane královnou českých cvičitelek? Vidět je můžete na oficiálním Instagramu akce.


Krásné finalistky

Deset krásek pyšnících se nejen dokonalým tělem, ale i nádhernou tvářičkou, se koncem dubna utká o letošní titul Miss Fitness. Soutěž, do jejíhož finále se během castingu snažily dostat desítky dívek, už zná své finalistky. Vybrat, která z nich se stane absolutní vítězkou, nebude mít porota vůbec jednoduché.

Již samotný výběr finalistek byl pro pořadatele pořádný oříšek, protože o možnost probojovat se mezi prvních deset fitnessaček se snažilo mnoho krásných a sportovně nadaných žen. Porota, kterou tvořili pořadatelé, profesionálové i partneři soutěže, se nakonec s výběrem poprala se ctí, ale komu dá své dvě "divoké karty", to si zatím její členové ponechali pro sebe.
Pro diváky bude tentokrát Miss Fitness ještě zajímavější, protože celá soutěž je v novém kabátě. Organizátoři dali možnost blýsknout se v soutěži i dívkám, které mohou mít tetování, sportovní postavu, ale nemusí být svalově výraznější, což je zcela nový koncept této soutěže krásy a fyzické zdatnosti. Konkurzu se navíc mohly zúčastnit i soutěžící bez českého občanství a modelingových mír 90-60-90.
Soutěž sice není ve své podstatě limitována výškou, tělesnými mírami ani vzhledem, ale letošní finalistky jsou jedna krásnější než druhá a vzhledem k jejich dokonalým postavám je těžké udržet svou fantazii na uzdě. Blondýnky, tmavovlásky, zrzky, vysoké i menší postavy, každý milovník žen se sportovní postavou si při letošním vyhlašování nejkrásnější cvičenky rozhodně přijde na své. A o vítězce bude jasno již brzy. Slavnostní vyhlášení absolutní vítězky se bude konat na výstavišti PVA Expo Letňany během FITNESS Expo 2022 ve dnech 22.-23. 4.

Utajený spor Slávka Boury s Železným. Rande pro LGBT natočil navzdory zákazu ředitele Novy, ten se pak chlubil cizím peřím

Související články

Další články

Nejnovější kauzy