Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Oktagon 54 válka na Ukrajině Survivor 2024

Tyhle krásky si hýčkají Messi a Lewandowski: Lionel si vzal kamarádku, Robert karatistku

Partnerky fotbalistů Lewandowskeho a Messiho.
Zdroj: Profimedia, koláž eXtra.cz
+ Dalších 7 fotografií
Partnerky

Mistrovství světa v Kataru je v plném proudu a ve středu se proti sobě postaví Polsko a Argentina. Na hřišti navíc stanou dva historicky nejlepší střelci svých národních týmů, a to Polák Robert Lewandowski (34) a Argentinec Lionel Messi (35). Úspěchy však tito dva slaví nejen na hřišti, ale i doma, kde si hýčkají krásné manželky.

Fotbaloví útočníci Lionel Messi a Robert Lewandowski se proti sobě utkají v zápase Polsko versus Argentina v rámci mistrovství světa v Kataru.

Messi je sedminásobným držitelem Zlatého míče a je považován za jednoho z nejlepších hráčů současnosti. Přes dvacet let hrál za klub FC Barcelona, v srpnu 2021 přešel do Paris Saint-Germain.

Co se týče milostného života, zní to trochu jako pohádka. Se svou současnou manželkou Antonellou Roccuzzo (34) se seznámili už jako děti ve městě Rosario v Argentině. Jejich cesty se ale rozešly, když se Messi přestěhoval z Argentiny, aby se mohl zdokonalovat ve fotbale.

V roce 2005 zemřela při autonehodě Antonellina nejlepší kamarádka, a když se Messi tuto zprávu dozvěděl, odletěl ze Španělska do Argentiny, aby byl v této těžké chvíli s ní, jak píše web Parati. Messi se s Roccuzzo vzali v roce 2017 a spolu mají tři syny. Svého manžela navíc Antonella neustále podporuje a navštěvuje jeho zápasy.

Lewandowski má doma karatistku

Naproti tomu Robert Lewandowski si doma hýčká polskou sportovkyni a bývalou karatistku Annu Lewandowski (34). Seznámili se v roce 2007 během sportovního integračního tábora a o několik měsíců později se z nich stal pár. V červnu 2011 se zasnoubili na dovolené na Maledivách a o dva roky později se vzali. Společně mají dvě dcery, a to Klaru a Lauru, jak napsal The Sun.

Lewandowski momentálně hraje za FC Barcelonu, kde nahradil Messiho.

Natálka Jirásková se definitivně odstřihla od rodičů. Nepotřebuje mou finanční podporu, vydělá si sama, pochlubila se Kubelková

Související články

Další články

Nejnovější kauzy