Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023

Tyhle krásky si hýčkají Messi a Lewandowski: Lionel si vzal kamarádku, Robert karatistku

Partnerky fotbalistů Lewandowskeho a Messiho.
Zdroj: Profimedia, koláž eXtra.cz
+ Dalších 7 fotografií
Partnerky

Mistrovství světa v Kataru je v plném proudu a ve středu se proti sobě postaví Polsko a Argentina. Na hřišti navíc stanou dva historicky nejlepší střelci svých národních týmů, a to Polák Robert Lewandowski (34) a Argentinec Lionel Messi (35). Úspěchy však tito dva slaví nejen na hřišti, ale i doma, kde si hýčkají krásné manželky.

Fotbaloví útočníci Lionel Messi a Robert Lewandowski se proti sobě utkají v zápase Polsko versus Argentina v rámci mistrovství světa v Kataru.

Messi je sedminásobným držitelem Zlatého míče a je považován za jednoho z nejlepších hráčů současnosti. Přes dvacet let hrál za klub FC Barcelona, v srpnu 2021 přešel do Paris Saint-Germain.

Co se týče milostného života, zní to trochu jako pohádka. Se svou současnou manželkou Antonellou Roccuzzo (34) se seznámili už jako děti ve městě Rosario v Argentině. Jejich cesty se ale rozešly, když se Messi přestěhoval z Argentiny, aby se mohl zdokonalovat ve fotbale.

V roce 2005 zemřela při autonehodě Antonellina nejlepší kamarádka, a když se Messi tuto zprávu dozvěděl, odletěl ze Španělska do Argentiny, aby byl v této těžké chvíli s ní, jak píše web Parati. Messi se s Roccuzzo vzali v roce 2017 a spolu mají tři syny. Svého manžela navíc Antonella neustále podporuje a navštěvuje jeho zápasy.

Lewandowski má doma karatistku

Naproti tomu Robert Lewandowski si doma hýčká polskou sportovkyni a bývalou karatistku Annu Lewandowski (34). Seznámili se v roce 2007 během sportovního integračního tábora a o několik měsíců později se z nich stal pár. V červnu 2011 se zasnoubili na dovolené na Maledivách a o dva roky později se vzali. Společně mají dvě dcery, a to Klaru a Lauru, jak napsal The Sun.

Lewandowski momentálně hraje za FC Barcelonu, kde nahradil Messiho.

Burešová a Forejt podobu nezapřou: Fanoušci si spletli Evu s Přemkem

Související články

Další články

Nejnovější kauzy