Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Tyhle krásky se za staříky z lásky nevdávaly: 5 největších zlatokopek současnosti!

Tyhle holky si uměly zařídit jednoduchý život!
Zdroj: Profimedia
+ Další 3 fotografie
Jsou krásné, mladé, většinou ještě vylepšené od plastických chirurgů a mají perfektní tělo. Do svého vzhledu investují všechno, aby se jim povedlo ulovit nejbohatší muže planety. To jim zajistí klidný život, plný peněz, luxusu, lukrativních dovolených a třpytivých dárečků. A že už je jejich vyvolený jednou nohou v hrobě a v posteli se neobejde bez modré pilulky? To jim vůbec nevadí!

Takové už zlatokopky jsou. Raději se stanou ozdobou muže, než aby usilovaly o vlastní úspěch. Ten vymění za bohatství a bezstarostný život. Pokud se ovšem nenajdou otravní dědicové, většinou děti z prvního manželství chlípného staříka, kteří jim jejich sen o celoživotní dovolené zkazí.

Tak kteří muži se nechali chytit do spárů zlatokopek? Asi nejznámější milovnicí starých pánů byla playmate Anna Nicole Smith. Té se podařilo sbalit devadesátiletého miliardáře Howarda Marshalla a dotáhnout ho až k oltáři. Po jeho smrti se o dědictví musela hádat s jeho dětmi a nakonec v necelých čtyřiceti letech zemřela. Podle všeho se předávkovala drogami.

A když jsme u těch milovníků zajíčků, tak dalším z řad důchodců, toužícím po mladém masíčku, je zakladatel Playboye Hugh Hefner. Toho okouzlila dvacítka Crystal. Ta správně dělala drahoty, dokonce mu těsně před sňatkem dala košem! Nakonec se ale uvolila a boháče si vzala. No nebylo to od ní hezké?

Takový moderátor Larry King se toho nebál a oženil se celkem 8×. Jeho nejnovější ženou je Shawn Southwick, které jeho vrásky samozřejmě nevadí. Hlavně že jí kupuje kožíšky.

A co mediálně méně známí pánové? Takový James Goldstein je architekt, basketbalový fanoušek a jeden z nejbohatších lidí na západě USA. A ta blondýnka po jeho boku, která nedávno žmoulala čerstvou občanku, ho určitě miluje kvůli úchvatné osobnosti. Dívenka se jmenuje Amalie Wichmann, a pokud ji za pár let James nevymění za mladší model, tak má do konce života vystaráno.

Pořádný zářez má i panenka Cathy Smith. Té se podařilo sbalit rakouského moderátora a bývalého politika Richarda Lugnera. Vdávala se jako opravdová princezna v Schönbrunském paláci. Bývalá playmate si ale musí dávat pořádný pozor. Tenhle stařík má za sebou už tři manželství!

Související články

Další články