Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Tyhle kdysi oblíbené herečky se dočista zbláznily! Olsenky randí s muži, kteří jim mohou dělat otce!

Proč si vybírají tak staré muže?
Zdroj: profimedia.cz
+ Další 4 fotografie
Dvojčata Ashley a Mary-Kate spojuje záliba ve starších mužích. Mary-Kate je již vdaná za Oliviera Sarkozyho a nyní ji následuje i její sestra Ashley, která se po měsíci randění zasnoubila s majetným finančníkem Richardem Sachsem.

Už jsou dávno pryč ty časy, kdy dvojčata Ashley a Mary-Kate Olsenovy natáčely filmy pro náctileté a milovaly je teenagerky po celém světě. Holky se objevovaly ve filmech a seriálech už od útlého věku a to se na nich také podepsalo.

Obě dvě trpěly anorexií a uzavřely se na nějakou dobu před světem. Naštěstí tuhle zrádnou nemoc porazily a z nejhoršího se dávno dostaly.

Sestry postupem času pověsily herectví na hřebík a začaly se věnovat módě. Mimochodem jako návrhářky jsou děvčata velmi úspěšná.

Mary-Kate a Ashley mají evidentně zálibu ve starších mužích. Mary-Kate se provdala za Olivera Sarkozyho, který je bratrem bývalého francouzského prezidenta Sarkozyho. Nutno podotknout, že Oliverovi je sedmačtyřicet let, takže by klidně mohl dělat své ženě, které je třicet, otce.

A jak je vidno, tak Ashley jde v podobných stopách jako její sestra. Teprve po měsíci randění se zasnoubila s osmapadesátiletým majetným finančníkem Richardem Sachsem.

Je opravdu zvláštní, že si holky hledají o tolik starší partnery. Ale proti gustu…

Související články

Další články