Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jaromír Jágr koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Tyhle hnusy nám posílají z Holandska a Francie. Chtějí nás těmito sýry otrávit?

Na pultech se objevily nebezpečné sýry!
Zdroj: profimedia.cz/szpi.cz
Na českém trhu se objevuje stále více závadných potravin. Z pultů se muselo stáhnout několik sýrů, které rozhodně jíst nechceme! Sýry pocházely z Holandska, Francie, ale i Česka.

Portál potravinynapra­nyri.cz zveřejnil další závadné sýry, které se objevily na našem trhu. V Kauflandu v Žatci se objevil závadný sýr Ementál Ermitage. Tato nebezpečná potravina měla na povrchu plíseň a jevila známky kažení. Navíc měl výrobek neznámé datum spotřeby. Sýr byl z dovozu z Francie. Je možné, že ho máte ještě doma v ledničce, tak ho okamžitě vyhoďte.

Nejde o jedinou závadnou a nebezpečnou potravinu, která byla nalezena v Kauflandu v Žatci. Na pultech se objevil i závadný Kozí sýr s pískavicí a koriandrem. Na povrchu výrobku byla patrná plíseň a potravina jevila známky kažení. Při kontrole nebyly zjištěny nevyhovující teploty skladování tohoto výrobku, výrobek neměl ani prošlé datum minimální trvanlivosti. Tento hnus nám poslali z Holandska.

Nepochutnáte si ani na Eidamském sýru s šarží L: 020610. Potravina se považuje za nebezpečnou a jevila známky kažení. Kdybyste sýr snědli, tak byste mohli mít zdravotní problémy. Jestli máte tento hnus ještě doma, okamžitě ho vyhoďte.

Související články

Další články