Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Tyhle fotografie válcují internet: Jak to dopadne, když se snažíme napodobit celebrity?

Tohle se opravdu povedlo!
Zdroj: instagram.com
+ Dalších 9 fotografií
Celebrity často na svoje sociální sítě uveřejňují fotografie, nad kterými zůstává rozum stát. Obyčejní smrtelníci jim závidí a chtěli by vypadat jako ony. Jenže snímky jsou většinou umělé, vyretušované a překryté několika filtry. Australská komediální herečka Celeste Barber se rozhodla, že slavné dokonale napodobí. A tady je její další vtipná várka fotografií z Instagramu.

Celebrity se obvykle fotí ve velmi podivných pózách, ale většinou jim to tam pořádně sekne. Když se takhle vyblýskl obyčejný člověk, rozhodně by snímky nevypadaly ani trochu podobně. Komediální herečka Celeste Barber se rozhodla, že si z celebrit tak trochu vystřelí a vyfotí se přesně podle jejich fotek z Instagramu. A výsledek opravdu stojí za to! Baví jimi celý internet.

Tentokrát si komička vzala na paškál například Caru Delevingne, Christine Teigen (24) se zpěvákem a hercem Johnem Legendem (37), Kim Kardashian (36) a nebála se výzvy, jako je Justin Bieber (22). A lidé ji na internetu milují. Její Instagram už sleduje více než 1,3 milionu lidí.

„Když jsem s tím začala, tak mě zajímal názor mých přátel. A jim se to líbilo! Tak jsem s tím pokračovala,“ řekla Celeste. Je vidět, že si tahle dáma ze sebe umí udělat legraci a nebojí se žádné kritiky. Celebrity napodobuje opravdu vtipně a určitě se u fotografií nepřestanete smát. Podívejte se do fotogalerie.

Související články

Další články