Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Monika Štiková koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Tyhle fotografie neměl nikdo vidět! Instagramová Andula nafotila akty

Co na to říkáte?
Zdroj: instagram
+ Dalších 14 fotografií
Aneta Chovanová (28) alias A.N.D.U.L.A má za sebou čerstvý rozpad manželství, ale ve společnosti se už ukazuje s novým přítelem. Všichni si mysleli, že její krušné období je pryč, ale teď na povrch vyplavalo něco mnohem odvážnějšího, její nahé fotky, na kterých ukázala vše!

Potom, co Andula přiznala nový vztah s movitým podnikatelem Františkem Doležalem a rozpad manželství po půl roce, si všichni mysleli, že je tahle Insta hvězdička ničím nepřekvapí a ono se jí to opět povedlo, a to ve velkém stylu.

Fotografie, které jsou zřejmě určené pro soukromý archiv, se teď dostaly ven! A.N.D.U.L.A na­fotila ve spolupráci s velmi talentovaným fotografem Ivanem Mladenovem svůdné fotografie, kde ukázala nejen svá plasticky upravená prsa, ale také obnažila svůj klín!

Nikdo nečekal, že tahle blondýnka je natolik odvážná a svolí k focení aktů a glamour fotek. I když jsou fotografie velmi vkusné, nemění to fakt, že spousta fanoušků se ráda podívá na nahé tělo hvězdičky Instagramu. Veškeré fotografie jsou k nalezení právě na webových stránkách fotografa Ivana Mladenova.

Související články

Další články