Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Tyhle fotky DOJALY CELÝ INTERNET: Neuvěříte, jak silný příběh se za nimi skrývá!

Zdroj: Facebook
+ Další 4 fotografie
Kayla Filoon z Filadelfie dělala dobrovolnici v místním útulku a starala se o opuštěné chlupáče. Vydržela to a žádného nalezence si nikdy nevzala domů. Do té doby, než uviděla smutného a tichého pitbula Russe. To byla láska na první pohled.

Studentka Kayla venčila pejsky v místním útulku, ale žádného psa doma neměla. A pak v kotci uviděla opuštěného pitbula. Měl ocas od krve, podvyživený, v kožichu parazity, trpěl psincovým kašlem a v očích měl zánět.

Přesto tam seděl, úplně klidný, na rozdíl od ostatních hlučných psů. Když Kayla dovenčila zdravé psy, tak zjistila, že Russ se v kotci skoro nepohnul. Vzala ho tedy aspoň na chvilku ven, kde mu chtěla zlepšit náladu hrou. "Chtěl se ale jenom mazlit," vzpomíná.

Další den ho naložila do auta a jela s ním do zverimexu pro nějaké dobroty. Najednou se v rádiu ozval doják. Sky Full of Stars. "Dám ti navždy své srdce," zpívalo se v písni. "Bylo to jako znamení. Rozbrečela jsem se. Věděla jsem, že takhle to má být," vzpomíná Kayla, která pejska adoptovala.

Dnes je Russ zdravý pes, který nedá na svou paničku dopustit. Dokonce jí musí asistovat i u psaní domácích úkolů "Nechtěl sedět jinde," napsala pobaveně Kayla k fotkám, kde se k ní pejsek tulí.

Fotky se staly hitem internetu a sdílelo je přes 50 000 lidí.

Související články

Další články