Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus finále MasterChef 2020 Svatba na první pohled

Nejnovější kauzy

Tyhle fotky budete závidět: 7 manželských párů dokazuje, že když se chce, svazek vydrží navždy

Manželství není jen láska. Je to i kus dřiny.
Zdroj: reprofoto PolaroidBlipPhoto
+ Další 3 fotografie
V dnešní zrychlené době si mnoho lidí myslí, že oženit se znamená být ve svazku jen do té doby, dokud trvá zamilovanost, a pokud nastane první problém, je tady ultrarychlý soud, co jen dá razítko na papír. Ale takhle to nefunguje.

Manželství není zamilovanost, ale láska. To si musí spousta lidí uvědomit nejlépe dřív, než dojdou k oltáři. Manželství je především práce. Ne na tom druhém, ale na sobě. Je to celoživotní dřina, hledání kompromisů, ústupky, věčná tolerance, důvěra, respekt a podpora.

To opravdu není nic, co by zvládl jen tak každý. Právě proto se dnes každé druhé manželství rozvádí do pěti let od uzavření svazku. Protože jít k soudu je rychlejší a méně pracné než se snažit.

Vztah na pevných základech nezničí ani nevěra, ale zničí ho neochota spolupracovat. Přesto je tu jistá naděje, že když budete chtít, může vám to vydržet opravdu až na život a na smrt, amen.

Zde je sedm párů, které svěřily své příběhy a poskytly své fotografie projektu Velký den, který uspořádal jeden magazín k Valentýnu, jenže na zamilované páry nebyl nikdo zvědav. Naopak prostor dostali ti, kdo na své lásce poctivě dřou.

A mohou se pak pochlubit tímto. Na fotkách v galerii najdete nahoře i datum pořízení snímku. Hezkou zábavu. Vlastně ne, hezké snění o tom, že váš život bude taky takový.

Související články

Další články