Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023

Tyhle dárky na Vánoce nekupujte: Berani vám je hodí na hlavu, Štíři budou nadávat

Vánoce se blíží!
Zdroj: pixabay
horoskop
Vánoce se kvapem blíží a nás za měsíc čekají dny s cukrovím a dárky pod voňavým stromkem. Tuto rodinnou idylku si představuje snad každý, avšak většinou realita vypadá úplně jinak! Nejen velký stres, ale i nevhodné dárky mohou narušit nejen Štědrý večer. Pokud váháte, co vašim blízkým koupit na Vánoce, zaměřte se na jejich znamení zvěrokruhu! Tyto věci rozhodně ale nekupujte!

BERAN (21. 3. – 20. 4.)

Lidé narození pod planetou Mars jsou hodně aktivní, takže jestli se chystáte, že jim koupíte pyžamo a nebo domácí papuče, nejspíš nebudou vůbec nadšení. Doma totiž tráví celkem málo času. Většinou stejně přijdou rozhicovaní z posilky, takže na nějaké teplé bačkory je neužije.

BÝK (21. 4. – 21. 5.)

Pro Býky je nejhorší, když jim dáte najevo, že by měli konečně shodit přebytečná kila, která za poslední měsíce nabrali. Rozhodně si tedy odpusťte nějaké odtučňovací kúry nebo zpevňující krémy. Permanentku do fitness centra už vůbec nezkoušejte! Býci jsou gurmáni a prostě rádi jedí.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Blíženci rozhodně nesnášejí nudné a praktické dárky. Pánvičkou na vaření nebo fénem rozhodně pohrdnou, potřebují, aby dárky měly nějakou jiskru. Tyto věci vám zaručeně hodí na hlavu se slovy, že si takové kraviny mohou pořídit sami!

RAK (22. 6. – 22. 7.)

Citlivý Rak bude mít snad problém se vším, co dostane. Je totiž hodně vybíravý a jen tak někdo se mu nezavděčí. Za žádnou cenu mu však nekupujte masáž nebo kurz vaření. Nemají rádi, když někam musí chodit sami, takže by je to akorát znervózňovalo.

LEV (23. 7. – 22. 8.)

Pokud chcete Lva potěšit a chcete, aby se pyšnil vaším dárkem, pořádně si rozmyslete, čím ho obdarujete. Vyprdne se vám na laciné tretky, které koupíte někde ve výprodeji. Lev to prostě pozná a urazí se, že jste do něj víc neinvestovali.

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

Panně nedávejte nějaké blbosti nebo věci, které jsou až moc výstřední. Na rozdíl od Lva nemají rády zbytečné rozhazování peněz, takže vám vynadají, co jste to pořídili za kravinu. Mají rády praktické věci, takže si na to dejte pozor.

VÁHY (23. 9. – 23. 10.)

Váhy naprosto nesnášejí jakékoliv měkké dárky. Pokud tedy plánujete, že jim pořídíte nějaký nový kousek do jejich šatníku, raději to nedělejte. Následovalo by totiž slzavé údolí!

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

Všichni Štíři jsou celkem rozmazlení, takže si potrpí na opravdu luxusní dárky. Jestli jste kreativec a přemýšlíte, že jim vytvoříte nějaký dárek, nebudou nadšení. Neocení totiž, že jste si s dárkem dali práci, raději něco kupte!

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

Pokud to nebude k jídlu, tak u Střelců rozhodně nepochodíte. Za žádnou cenu nezkoušejte Střelci koupit nějaký šperk. Přijde jim to zbytečné! Může být sebedražší, ale prostě jim to neudělá radost, jsou přes jídlo a zážitky.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

Plánujete pořídit Kozorohovi nějaké sexy prádélko nebo dokonce erotickou hračku? Ihned tuto neřest vyžeňte z hlavy. Kozorohovi byste akorát zavařili a u vánočního stromku by se červenal jako rak! Tyto věci jsou u něj tabu.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.)

Žádné praktické věci bez originality! Vodnáři jsou nejen kreativci, ale hlavně milují originální věci. Ano, budete si muset trochu lámat hlavu, co takovému bohémovi pořídit, ale jedno je jasné. Jestli to nebude dárek od srdce, Vodnář ho nepřijme.

RYBY (21. 2. – 20. 3)

Co rozhodně Ryba nesnáší, jsou vánoční motivy a cokoliv, co připomíná Vánoce. Nekupujte jí rozhodně žádné roztomilé ponožky a nebo svetřík se sobíkem. Rozhodně by se naštvala a měli byste po poklidných vánočních svátcích!

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy