Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Tyhle čtyři Polky zaslouží letos vyšupat: Podívejte se, jak vesele špulí zadečky a dekolty

Tyhle čtyři Polky zaslouží letos vyšupat: Podívejte se, jak vesele špulí zadečky a dekolty
Zdroj: Archiv Pauli Pauli, Keyti Wow a Noel Nathalia
+ Dalších 16 fotografií
Naplácat, prosím!
Dali jsme pro vás dohromady galerii těch nejžhavějších holek z Polska! Podívejte se, jak nadšeně špulí svoje zadečky a dekolty před objektivy. Majitelka kliniky estetické medicíny, bloggerka i modelka. Naše galerie je nadupaná k prasknutí!

Žhavá Emilia

Tvůrkyně filmů a videí Emilia je majitelkou kliniky estetické medicíny. Žhavá Polka je mimo jiné také velkou obdivovatelkou zakladatele Playboye Hugha Hefnera (†91). Silné muže miluje, mezi její oblíbence patří třeba i Rocky.

Nespoutaná Pauli Pauli

Polská brunetka Pauli Pauli se živí jako modelka. Hlavně ale na svém instagramovém profilu s oblibou pózuje v erotickém prádle. Razí heslo: "Nejlepší část lidského života jsou bezejmenné a zapomenuté akty laskavosti a lásky."

Sexbomba Noel Nathalia

Blondýnka Noel Nathalia je velkou vyznavačkou plastických operací a nejrůznějších kosmetických zákroků. Sama sebe prezentuje jako bloggerku, často ji ale můžete vidět pózovat v nějakém pěkném erotickém prádélku.

Odvážná Keyti Wow

Keyti Wow sama sebe popisuje jako milovnici posilovny a botiček na podpatcích. Její Instagram je plný odvážných fotek v síťovaných punčoškách a není proto divu, že si Keyti na nedostatek mužské pozornosti nemůže stěžovat.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy