Trendy tagy válka na Ukrajině Survivor 2023 MS v hokeji 2023 Oktagon

Tyhle božské rty teď může mít každý! 10 nejžhavějších fotek Simony Krainové v Karibiku

Tyhle božské rty teď může mít každý! 10 nejžhavějších fotek Simony Krainové v Karibiku
Zdroj: Se souhlasem S. Krainové / koláž eXtra
+ Dalších 6 fotografií
sexy galerie
Božská Simona Krainová (48) frnkla s rodinou do Karibiku, odkud se zatím neplánuje vracet zpět do Česka. Z prodloužené dovolené vystavuje své pověstné křivky v plavkách, které si sama navrhla. Plavky zdobí logo červené pusy se vzkazem "KissMe" neboli polib mě. Stylové, osobité a šik logo nechala vytvořit i na mikiny a trička, které jsou aktuálně velkým hitem a její fanoušci se nemohou její kolekce nabažit.

Modelka Simona Krainová (48) patří mezi ženy, které o sebe a své zdraví pečují. Není se tedy čemu divit, že díky pevné vůli a sportu si udržuje i po dvou dětech a dva roky před padesátkou své tělo ve skálopevné formě. Plody své práce dává na odiv pravidelně svým fanouškům na sociálních sítích a je pro ně velkou inspirací.

Aktuálně Simona se svým manželem Karlem Vágnerem (45) a jejich dvěma syny nachází už druhý měsíc v Karibiku, kde si užívají krásné chvíle. Mimo rodinných momentů Simona se svými fanoušky sdílí i žhavé fotky její skvostné postavy, na které nezapomíná makat ani na prodloužené dovolené.

Polibek od Simony

A ani v době světové pandemie Simona nepřestává tvořit a pracovat. Vytvořila si vlastní kolekci s názvem "KissMe", které vytvořila logo smyslných rtů, a to jak v červené, tak i bílé barvě. První kolekce měla navíc takový úspěch, že se rozhodla svůj sortiment rozšířit. Vybírat lze z plavek, mikin, triček, teplákových souprav, ale k dostání je třeba i stylová rouška. A proč právě s logem smyslných rtů? "Hodně lidí mi říkalo, že je má pusa taková zapamatovatelná. Takže volba byla jasná," svěřila se Simona.

V galerii se koukněte nejen na krásné a žhavé snímky z Karibiku, které Simona sdílí, ale také na její kolekci s polibkem, který vám pošle jedna z nejkrásnějších žen Česka.

Vítěz Survivoru Tomáš Weimann: Lásku hledá marně. Přiznal, proč to nevyšlo se Žanetou

Související články

Další články

Nejnovější kauzy