Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie StarDance 2019 Dlouhovláska Výměna manželek

Nejnovější kauzy

Tyhle 4 krásky svým šarmem a krásou ovládly karlovarský filmový festival 2018!

Co na ně říkáte?
+ Dalších 19 fotografií
Filmový festival v Karlových Varech 2018 je plný nádherných šatů, pompézních večírků a známých osobností. Tyhle čtyři krásky na sebe ale strhly veškerou pozornost a ostatní nechaly daleko za sebou. Jak se jim to povedlo?

Letošní karlovarský filmový festival plyne prozatím v poklidném duchu, nikdo neztropil skandál ani nezvolil nevhodnou róbu, která by mohla ostatní šokovat či překvapit. Letos herečky, modelky a další známé tváře vsadily na ženskost a eleganci a moc jim to prospělo.

Jitka Schneiderová je letos naprostá diva. Její elegantní a jednoduché černé šaty v kombinaci s červeným kobercem, červenou rtěnkou a výraznými vlasy vypadaly dokonale. Zvolila také jemné doplňky, které celý její look podtrhly a působila opravdu luxusně a sofistikovaně.

Modelka a přítelkyně Paľa Habery Daniela Peštová vsadila na panenskou bílou barvu a krajku. Její šaty zakrývaly přesně to, co měly a odhalily tolik, aby to bylo stylové, ale pořád na úrovni, jakou tahle událost vyžaduje. Zvolila jemný make-up a také jednoduchý účes a i přesto všechny okouzlila, klobouk dolů!

Jana Plodková (36) doslova šokovala! Šaty, vlasy i make-up, vše měla zcela dokonalé! Celý look jí ubral minimálně deset let a herečka vypadala bezchybně! Aňa Geislerová je šmrncovní a přítažlivá zrzka za všech okolností. Šaty z dílny Ivany Mentlové byly ženské a i když byl vršek průhledný, vše bylo slušivé a na úrovni.

A kdo podle vás ovládl letošní festival? Koho byste naopak poslali domů se převléknout?

Mohlo by vás zajímat

Další články