Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Tygr na Pardubicku ukousl ženě ruku: Může si za to sama, to zvíře netrestejte, volají lidé

Sibiřský tygr Hury
Zdroj: kockoviteselmy.cz
+ Dalších 14 fotografií
reakce
Krátce po poledni museli pardubičtí policisté a záchranáři vyrazit k obci Chvojenec, kde došlo k nešťastnému incidentu. 66letá žena měla i přes opakovaná upozornění majitele strčit ruku do tygří klece, protože si chtěla šelmu pohladit. Lidé na sociálních sítích už nyní vyjadřují své obavy nad budoucností tygra a poukazují na to, že za nesmyslný nápad zraněné ženy není zvíře zodpovědné a nemělo by být potrestáno.

Lidé se už nyní obávají, co čeká tygra, který v pondělí po poledni ukousl ženě na Pardubicku ruku. Ta skončila v nemocnici a na sociálních sítích se množí komentáře, v nichž lidé její krok odsuzují. Doufají, že tygr nebude uspán.

Majitel šelem měl ženu, které je 66 let, opakovaně upozorňovat, aby si tygra nehladila a nestrkala ruce do jeho klece. „Komu není rady, tomu není pomoci. Ta ženská je adeptka na Darwinovku, strkat ruku k tygrovi je vrchol hlouposti. Snad teď to zvíře nezemře,“ napsala jedna z komentujících na sociální síti.

Z komentářů je patrné, že s ženou, která přišla o ruku, lidé nesympatizují. Ba naopak často opakují, že si za to může sama. Větší obavy mají o budoucnost tygra, který podle nich jen chránil své území a za hloupý nápad ženy, která měla být opakovaně upozorňována na to, že na šelmy nemá sahat, nemůže.

Nemocnice

Aleš Malý, mluvčí záchranky, potvrdil, že žena byla zraněna. Urychleně ji odvezli do hradecké nemocnice. „Utrpěla devastační poranění v horní polovině těla. Do nemocnice jsme ji převezli po nezbytném ošetření,“ sdělil. Jak je na tom žena nyní, není známo.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy