Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Týdenní předpověď: Teploty spadnou na 2 °C, očekávají se deště a mlhy

Týdenní předpověď počasí: Deště, přeháňky, mlhy a nízké teploty
Zdroj: Profimedia
Počasí

Tento týden bude většinou oblačno, ve čtvrtek polojasno. Nejvyšší denní teploty vystoupají na 21 °C, nejnižší noční teploty klesnou na 2 °C. Podle ČHMÚ můžeme v týdnu očekávat deště, mlhy a přeháňky.

V pondělí bude oblačno až zataženo, ojediněle se bude vyskytovat slabý déšť nebo mrholení, a to zejména na severovýchodě. Večer bude místy ubývat oblačnosti. Nejnižší noční teploty klesnou na 10 až 6 °C, při déletrvající zmenšené oblačnosti dokonce až na 3 °C a ojediněle se objeví i přízemní mrazíky. Nejvyšší denní teploty naměříme mezi 12 až 16 °C, v 1000 m na horách kolem 6 °C, na Šumavě kolem 9 °C.

V úterý bude oblačno až zataženo, místy až polojasno, ráno čekáme ojediněle i mlhy. Nejnižší noční teploty budou mezi 9 až 5 °C, při malé oblačnosti až 2 °C a ojediněle přízemní mrazíky. Nejvyšší denní teploty se budou pohybovat mezi 12 až 16 °C.

Ve středu bude zpočátku oblačno až zataženo, během dne bude většinou polojasno, ráno se mohou ojediněle vyskytnout mlhy. Nejnižší noční teploty se budou pohybovat mezi 9 až 5 °C, při malé oblačnosti až kolem 2 °C a ojediněle nás překvapí i přízemní mrazíky. Nejvyšší denní teploty budou mezi 12 až 16 °C.

Ve čtvrtek bude jasno až polojasno, ráno se budou ojediněle vyskytovat mlhy nebo nízká oblačnost. Během dne od severozápadu bude přibývat oblačnost a večer na severozápadě se ojediněle objeví déšť. Nejnižší noční teploty budou mezi 6 až 2 °C, místy čekejme přízemní mrazíky. Nejvyšší denní teploty vystoupají na 17 až 21 °C.

V pátek bude oblačno až zataženo, od západu na většině území můžeme občas čekat déšť nebo přeháňky. Nejnižší noční teploty budou mezi 10 až 6 °C. Nejvyšší denní teploty vystoupají na 14 až 18 °C.

O víkendu bude zpočátku oblačno a místy přeháňky, postupně bude většinou polojasno a ráno se ojediněle objeví mlhy. Nejnižší noční teploty se budou pohybovat mezi 11 až 6 °C. Nejvyšší denní teploty mezi 16 až 21 °C.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy