Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Týdenní předpověď: Připravte se na sníh, počasí bude na draka

Týdeníky předpověď počasí: Chlad a sněhové přeháňky
Zdroj: Pixabay
Počasí

Zaskočí nás počasí na draka. Musíme počítat s častými mlhami, mrholením, přeháňkami - a to i těmi sněhovými. Počasí se nezlepší ani ke konci týdne, který na většině území Česka podle ČHMÚ proprší.

Pondělí

V noci bude podle ČHMÚ většinou zataženo s nízkou oblačností, místy se vyskytnou mlhy a zejména na západě pak bude ojediněle mrholit. Jen ojediněle bude polojasno až skoro jasno. Přes den bude zataženo až oblačno, zpočátku se budou místy vyskytovat mlhy, na západě bude občas mrholit. Na horách a v nížinách bude místy polojasno až skoro jasno. Nejnižší noční teploty klesnou na 5 až 1 °C, při déletrvající zmenšené oblačnosti až na -1 °C. Nejvyšší denní teploty se budou pohybovat mezi 4 až 8 °C, při déletrvajícím slunečním svitu až kolem 12 °C, v 1000 m na horách kolem 6 °C.

Úterý

Bude zataženo s nízkou oblačností, ojediněle se vyskytnou mlhy a mrholení. Na východě bude místy, jinde jen ojediněle polojasno. Nejnižší noční teploty budou 5 až 1 °C, ojediněle při zmenšené oblačnosti až -1 °C. Nejvyšší denní teploty se budou pohybovat okolo 4 až 8 °C, při déletrvajícím svitu vystoupí až na 11 °C.

Středa

Většinou bude zataženo, ojediněle se vyskytnou mlhy. Během dne se místy vyskytne slabý déšť nebo mrholení. Nad 1000 m se objeví smíšené srážky. Nejnižší noční teploty budou mezi 5 až 1 °C. Nejvyšší denní teploty mezi 5 až 9 °C.

Čtvrtek

Bude zataženo až oblačno, místy se občas vyskytne déšť nebo přeháňky, nad 900 m budou přechodně srážky i sněhové. Nejnižší noční teploty budou mezi 6 až 2 °C. Nejvyšší denní teploty mezi 5 až 9 °C.

Pátek

Bude zataženo, na většině území občas i déšť. Nejnižší noční teploty budou mezi 6 až 2 °C. Nejvyšší denní teploty kolem 7 až 11 °C.

Víkend

Bude zataženo až oblačno, v sobotu se ojediněle vyskytne slabý déšť a v dalších dnech zase místy přeháňky, od vyšších poloh postupně i sněhové. Nejnižší noční teploty budou zpočátku 9 až 5 °C, postupně 4 až 0 °C. Nejvyšší denní teploty budou zpočátku 8 až 12 °C, postupně 3 až 7 °C.Hrozba milionové pokuty a vyhrocené pozadí jeho odchodu ze Survivoru. Otevřená zpověď Jiřího Hanouska

Související články

Další články

Nejnovější kauzy