Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Týdenní předpověď počasí: Zima to jen tak nevzdá

Týdenní předpověď počasí: Zima to jen tak nevzdá
Zdroj: Pixabay
předpověď počasí

Příští týden přinese další pokles teplot vzduchu – při zmenšené oblačnosti mohou nejnižší ranní teploty při zmenšené oblačnosti klesat až k -10 °C a nejvyšší odpolední teploty se budou zpravidla pohybovat do 3 °C, místy budou po celý den zůstávat pod bodem mrazu – skloňovat budeme tzv. ledové dny. V nižších nadmořských výškách půjdou teploty nahoru a sněžení se bude měnit na déšť od sv. Lucie, tj. 13. prosince. Bližší informace připravila pro čtenáře eXtra.cz meteoroložka Dagmar Honsová.

V pondělí bude oblačno až zataženo, občas sněžení nebo sněhové přeháňky. Ranní teploty se budou pohybovat mezi 0 až -4 °C. Nejvyšší teploty vystoupí na -1 až 3 °C.

V úterý bude oblačno až zataženo, občas sněžení nebo sněhové přeháňky. Ranní teploty se budou pohybovat mezi -3 až -7 °C, ojediněle až -10 °C. Nejvyšší teploty vystoupí na -2 až 2 °C.

Ve středu bude oblačno až zataženo, ojediněle sněhové přeháňky, ojediněle i srážky mrznoucí. Ranní teploty se budou pohybovat mezi -3 až -7 °C, ojediněle -10 °C. Nejvyšší teploty vystoupí na -2 až 2 °C.

Ve čtvrtek bude oblačno až zataženo, občas sněžení nebo sněhové přeháňky, v nížinách ojediněle i srážky smíšené. Ranní teploty se budou pohybovat mezi -3 až -7 °C. Nejvyšší teploty vystoupí na -2 až 2 °C.

V pátek bude oblačno až zataženo, občas sněžení nebo sněhové přeháňky, v nížinách ojediněle i srážky smíšené. Ranní teploty se budou pohybovat mezi -3 až -7 °C. Nejvyšší teploty vystoupí na -2 až 2 °C.

Víkendová předpověď

V sobotu bude oblačno až zataženo, občas sněžení nebo sněhové přeháňky, v nížinách ojediněle i srážky smíšené. Ojediněle i srážky mrznoucí. Ranní teploty se budou pohybovat mezi -2 až -6 °C. Nejvyšší teploty vystoupí na -1 až 3 °C.

V neděli bude oblačno až zataženo, občas sněžení nebo sněhové přeháňky, v nížinách ojediněle i srážky smíšené. Ojediněle i srážky mrznoucí. Ranní teploty se budou pohybovat mezi -2 až -6 °C. Nejvyšší teploty vystoupí na -1 až 3 °C.

Související články

Další články