Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Týdenní předpověď počasí: Teploty kolem nuly. Jak to bude se sněhem?

Zdroj: Profimedia
Počasí
První pracovní lednový týden bude velmi chladný. První lednové dny budou převážně ve znamení velké oblačnosti s občasnými srážkami – které budou od středních poloh smíšené nebo sněhové, ojediněle i mrznoucí. Nezapomeňte se teple obléknout.

Počasí bude i nadále dost proměnlivé s občasnými srážkami – od deště v nížinách přes déšť se sněhem a mrznoucí srážky až po sněžení od středních poloh, říká meteoroložka Dagmar Honsová

V pondělí bude většinou zataženo, místy s občasným sněžením, v nížinách občas déšť se sněhem, i srážky mrznoucí. Ranní teploty 1 až -3 °C. Nejvyšší denní teploty 0 až 4 °C.

V úterý bude oblačno až zataženo, občas déšť se sněhem nebo sněžení. Ranní teploty 2 až -2 °C. Nejvyšší denní teploty 0 až 4 °C.

Ve středu bude oblačno až zataženo, ojediněle, na východě místy, se sněžením, v nižších polohách i déšť se sněhem. Ranní teploty 2 až -2 °C. Nejvyšší denní teploty 1 až 5 °C.

Ve čtvrtek bude oblačno až zataženo, místy déšť nebo déšť se sněhem. Ranní teploty 2 až -2 °C. Nejvyšší denní teploty 2 až 6 °C.

V pátek bude oblačno až zataženo, místy déšť nebo déšť se sněhem. Ranní teploty 2 až -2 °C. Nejvyšší denní teploty 2 až 6 °C.

V sobotu bude oblačno až zataženo, místy sněžení nebo sněhové přeháňky. Ranní teploty 0 až -4 °C. Nejvyšší denní teploty -2 až 2 °C.

V neděli bude oblačno, ojediněle sněhové přeháňky. Ranní teploty -3 až -7 °C. Nejvyšší denní teploty -3 až 1 °C.

Související články

Další články