Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Týdenní předpověď počasí: Připravte si deštníky, bude pršet každý den

Zdroj: unsplash.com
Počasí
Po slunečném víkendu si musíme nachystat deštníky a pláštěnky. Předpověď meteorologů z ČHMÚ není vůbec pěkná. Vypadá to, že bude celý týden pršet a sluníčko zas nějakou dobu neuvidíme. Jaká je předpověď na tento týden?

Pondělí První den v týdnu nás čeká oblačný až zatažený, zpočátku ojediněle slabý déšť. Přes den na jihozápadě Čech postupně místy déšť. Na severu a severovýchodě zpočátku skoro jasno, přes den oblačno postupně až polojasno. Nejnižší noční teploty 11 až 7 °C, na severu a severovýchodě kolem 6 °C. Nejvyšší denní teploty se budou pohybovat mezi 17 až 21 °C, na jihozápadě Čech kolem 16 °C, v 1000 m na horách kolem 13 °C.

Úterý V Čechách oblačno až zataženo. Na území Čech můžeme místy očekávat déšť nebo přeháňky. Na Moravě a ve Slezsku polojasno, později odpoledne a večer přibývání oblačnosti. Ráno ojediněle mlhy, na Moravě i nízká oblačnost. Nejnižší noční teploty se budou pohybovat mezi 12 až 8 °C, na severovýchodě až 6 °C. Nejvyšší denní teploty 18 až 22 °C, na západě kolem 17 °C.

Středa Středeční den bude oblačný až zatažený. Místy občasný déšť nebo přeháňky. Nejnižší noční teploty 12 až 8 °C. Nejvyšší denní teploty mezi 17 až 21 °C.

Čtvrtek Ve čtvrtek nás čeká převážně oblačno, místy občasný déšť nebo přeháňky. Nejnižší noční teploty mezi 10 až 6 °C. Nejvyšší denní teploty pak mezi 17 až 21 °C.

Pátek Bude oblačno až zataženo, místy přechodně až polojasno. Můžeme také očekávat občasný déšť nebo přeháňky. Nejnižší noční teploty se budou pohybovat mezi 11 až 7 °C. Nejvyšší denní teploty pak budou mezi 17 až 21 °C.

Víkend Následující víkend nebude tak slunečný, jako ten poslední. Očekává se oblačno až zataženo. Zpočátku místy, postupně na většině území občasný déšť nebo přeháňky. Nejnižší noční teploty se budou pohybovat mezi 12 až 7 °C a nejvyšší denní teploty mezi 16 až 21 °C.

Související články

Další články