Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Týdenní předpověď počasí: Přes den si budeme užívat babího léta, večer přijdou mrazíky

Zdroj: pixabay
předpověď

Od západu do střední Evropy postoupí mělká brázda nižšího tlaku vzduchu a k nám bude proudit vlhký vzduch. Ve středu začne ovlivňovat počasí u nás studená fronta. Za ní se od západu rozšíří výběžek vyššího tlaku vzduchu. Během dne se dočkáme vyšších teplot a babího léta. Večer ale pozor na mrazíky. 

V pondělí očekávejme oblačno až zataženo, místy přeháňky, ojediněle i bouřky. Na Moravě a ve Slezsku zpočátku polojasno.

Ráno ojediněle mlhy. Nejnižší noční teploty 14 až 10 °C. Nejvyšší denní teploty 18 až 23 °C, v 1000 m na horách kolem 15 °C.

V úterý bude oblačno až polojasno, ráno ojediněle mlhy. Místy přeháňky, ojediněle i bouřky. Večer další přibývání oblačnosti. Nejnižší noční teploty 14 až 10 °C. Nejvyšší denní teploty 18 až 22 °C.

Ve středu očekávejme oblačno až zataženo, na východě zpočátku až polojasno. Ojediněle, od západu občas déšť nebo přeháňky, ojediněle bouřky.

Na Moravě a ve Slezsku srážky až odpoledne a večer. Nejnižší noční teploty 14 až 10 °C, na východě kolem 8 °C. Nejvyšší denní teploty 17 až 21 °C, na západě kolem 15 °C.

Čtvrtek bude polojasno až oblačno, zpočátku na východě až zataženo a déšť. Ráno ojediněle mlhy. Nejnižší noční teploty 12 až 8 °C, na západě kolem 6 °C. Nejvyšší denní teploty 14 až 18 °C.

Pátek očekávejme jasno až polojasno, během dne až oblačno. Ráno ojediněle mlhy. Nejnižší noční teploty 6 až 2 °C, místy přízemní mrazíky. Nejvyšší denní teploty 16 až 20 °C.

Související články

Další články