Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Týdenní předpověď počasí: Na obloze se vyjasní, občas zasáhnou bouřky

Týdenní předpověď počasí: Na obloze se vyjasní, občas zasáhnou bouřky
Zdroj: unsplash.com
+ Další 3 fotografie
předpověď
Za poslední týden Českou republiku sužovaly bouřky, silný vítr a nárazové deště. To se ale po víkendu změní a konečně k nám dorazí více slunečních paprsků za polojasného počasí. Bouřek se ale úplně nezbavíme.

Předešlé týdny plné bouřek a silného větru vystřídá jasný týden s občasnými srážkami. Denní teploty budou mírně kolísat. Přesto si však budete moci vyjet na koupaliště nebo si něco ugrilovat. Počasí bude jako dělané na letní opalovačky. Tropického léta se zatím ale nedočkáme.

Slunečný týden s občasnými bouřkami

V pondělí bude polojasno, místy můžeme očekávat bouřky. Noční teploty dosáhnou na 14 °C. Denní teploty se vyšplhají na 27 °C. Slabý až mírný severozápadní vítr.

V úterý bude opět polojasno. Počasí bude chladnější, bouřkám se ale vyhneme. Noční teplota 15 °C a a nejvyšší denní teplota 20 °C. Mírný severozápadní vítr.

Polojasné počasí bude i ve středu. Teplota se oproti předešlému dni mírně zvýší, v noci tomu bude naopak. Noční teplota 11 °C a nejvyšší denní teplota 22 °C. Slabý severozápadní vítr.

Ve čtvrtek bude skoro jasno až polojasno. Noční teplota se vyšplhá na 12 °C a nejvyšší denní teplota v rozmezí 21 až 25 °C. Mírný jihozápadní vítr.

V pátek se za polojasného počasí zvýší denní teplota na 28 °C a noční teplota na 15 °C. Slabý jihozápadní vítr.

Sobota bude opět ve znamení bouřek. Denní teplota si bude udržovat 28 °C a noční teplota stoupne na 16 °C.

V neděli očekáváme oblačno. Noční teplota 13 °C a nejvyšší denní teplota 26 °C.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy