Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Týdenní předpověď: Ještě to půjde, začátkem týdne si užijeme teplo

Podzimní počasí je občas dost depresivní.
Zdroj: www.pixabay.com
předpověď počasí

Příští týden k nám bude proudit teplý vzduch od jihozápadu až jihu. Jeho příliv ukončí zvlněná studená fronta, která v úterý začne pozvolna postupovat přes naše území k východu a přinese ochlazení.

V pondělí bude oblačno až polojasno, zpočátku místy až skoro jasno. V západní polovině Čech během dne až zataženo a na západě a severu ojediněle slabý déšť. Zpočátku místy zataženo nízkou oblačností a mlhy. Nejnižší noční teploty 14 až 10 °C, v Čechách 11 až 7 °C. Nejvyšší denní teploty 18 až 22 °C, na Karlovarsku kolem 16 °C, v 1000 m na horách kolem 16 °C.

V úterý bude jasno až polojasno, v západní polovině Čech až oblačno. Ráno a dopoledne místy mlhy nebo nízká oblačnost. Od západu postupně přibývání frontální oblačnosti a později místy, zejména v Čechách, déšť nebo přeháňky, ojediněle i bouřky. Nejnižší noční teploty 14 až 10 °C. Nejvyšší denní teploty 20 až 24 °C, na Karlovarsku kolem 18 °C.

Ve středu bude většinou zataženo, občas déšť nebo přeháňky. V západní polovině Čech postupně slábnutí srážek. Nejnižší noční teploty 13 až 9 °C. Nejvyšší denní teploty 11 až 15 °C.

Ve čtvrtek zataženo až oblačno, místy přeháňky nebo občasný déšť, zejména v jihovýchodní polovině území. Na severozápadě přechodně až polojasno. Nejnižší noční teploty 11 až 7 °C, na západě až 4 °C. Nejvyšší denní teploty 12 až 16 °C.

V pátek bude polojasno až oblačno, zpočátku až zataženo a ojediněle déšť nebo přeháňky. Ráno a dopoledne ojediněle mlhy. Nejnižší noční teploty 11 až 7 °C, při zmenšené oblačnosti až 5 °C. Nejvyšší denní teploty 12 až 16 °C.

O víkendu bude převážně polojasno, ráno a dopoledne ojediněle mlhy. Nejnižší noční teploty 7 až 2 °C, při uklidnění větru až 0 °C. Nejvyšší denní teploty 11 až 16 °C.

Související články

Další články