Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Týdenní předpověď: Čeká nás babí léto, k víkendu se to ale zhatí

Zdroj: pixabay
počasí

Následující týden bude příjemné počasí začátku září. Třicítky už nečekejte, ale zimu také ne. Teploty se budou pohybovat kolem pětadvacítky, od čtvrtka se mohou vyšplhat až k sedmadvaceti stupňům. Ochlazovat by se mělo jen mírně k závěru týdne.

Počasí u nás bude ovlivňovat tlaková výše nad východní Evropou, po jejíž zadní straně k nám začne proudit teplý vzduch od jihu. Ke konci týdne bude příliv teplého vzduchu slábnout a teploty začnou mírně klesat.

V pondělí bude jasno až polojasno. Večer v Čechách od severozápadu až oblačno. Nejnižší noční teploty 11 až 7 °C, na severovýchodě a východě v údolích až 4 °C. Nejvyšší denní teploty 22 až 26 °C.

V úterý bude polojasno až oblačno a v Čechách ojediněle přeháňky. Večer od severozápadu vyjasňování. Nejnižší noční teploty v Čechách 13 až 9 °C, na Moravě a ve Slezsku 10 až 6 °C. Nejvyšší denní teploty 21 až 25 °C.

Ve středu bude jasno nebo skoro jasno. Ráno ojediněle mlhy. Nejnižší noční teploty 12 až 8 °C. Nejvyšší denní teploty 22 až 26 °C.

Ve čtvrtek bude jasno nebo skoro jasno. Nejnižší noční teploty 12 až 8 °C. Nejvyšší denní teploty 23 až 27 °C.

V pátek bude jasno až polojasno, ráno ojediněle mlhy. Od západu oblačno a ojediněle přeháňky. Nejnižší noční teploty 12 až 8 °C. Nejvyšší denní teploty 24 až 28 °C. Mírný jihovýchodní vítr 2 až 6 m/s.

O víkendu bude oblačno až polojasno, místy přeháňky, ojediněle bouřky. Nejnižší noční teploty 14 až 9 °C. Nejvyšší denní teploty 23 až 27 °C, postupně 20 až 24 °C.

Související články

Další články